Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

BÁLA SE MILENCE SVÉ MATKY! 5 verzí, kde nyní může být zmizelá Míša Muzikářová

Rodina a kriminalisté od středy pátrají po pohřešované Michaele Patricii Muzikářové z Ústecka. Dvanáctiletá dívka zmizela cestou do školy. Prý se velmi bála přítele své matky. Kde nyní Míša může být?

Policie od středy pátrá po 12leté Michaele Patricii Muzikářové z Ústecka. Ráno odešla do školy a slehla se po ní zem. Už do ní nedorazila a její telefon je nedostupný. Z domu nikdy dříve neutekla a neměla žádné problémy. Kriminalisté mají dvě vyšetřovací verze. Buď dívka utekla od rodiny a někde se ukryla, nebo se mohla stát obětí trestného činu.

Pojďme se na verze kriminalistů podívat detailně. Co se přesně mohlo stát?

  1. Dívka je v pořádku, jen se ukrývá u kamarádů. Z rodiny odešla po hádce s matkou, ale vše se nakonec urovná.
  2. Dívka byla cestou do školy unesena. Pachatel ji někde drží. Možná je Míša už v zahraničí.
  3. Dívka se stala obětí devianta a příběh nebude mít dobrý konec.
  4. Dívka šla ráno za školu kvůli hádce s matkou. Šla se projít na neznámé místo a někam spadla. Stala se obětí nešťastné náhody?
  5. Do záhadného zmizení je zapletena rodina. Míša prý neměla ráda posledního přítele své matky. Podle webu denik.cz se ho velmi bála. Může to nějak souviset s jejím zmizením?

Související články

Další články