Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 věcí, ve kterých ženy mění muže a stále jim to nejde!

Stále se je budeme snažit měnit.
Zdroj: archiv
Je to už taková charakteristická vlastnost žen, že chtějí měnit muže. To, jestli je to dobře, nebo ne, radši nebudeme probírat. Spíš si řekněme na rovinu, daří se nám to? A jaké věci nás na mužích nejčastěji iritují?

Jsme prostě jiní, a přece se potřebujeme, asi tak by se nejrychleji dali charakterizovat ženy a muži. Zvláštní je, že jsme to právě my, ženy, které se snažíme muže neustále převychovávat a měnit je. Je to tak, že si vybereme to nejmenší zlo a to se pak snažíme přiblížit dokonalosti.

No, moc často se nám to nedaří, protože lidé se nemění a ideál neexistuje, přesto nám to nikdy nedá nezkusit to. Podívejme se ovšem, jaké věci nám na mužích nejvíce vadí a které se tedy snažíme nejčastěji změnit.

1. Kamarádi

Velmi často se zabýváme tím, s kým se náš milý kamarádí, a snažíme se mu vysvětlit, že prostě někteří lidé na něj nemají dobrý vliv.

2. Styl

Vysvětlit muži, že k modré se zelená prostě nehodí, je nadlidský úkol, který si stejně vždy zadáme a doufáme, že to ten tupec už konečně pochopí.

3. Zdraví

Jíst bůček před spaním a zapít ho pivem prostě není zrovna zdravověda, zato brokolice na páře a zelený čaj jsou klíčem k lepšímu životu.

4. Vlastní názory

To, co si muž myslí, je prostě špatně a rozhodně mu vysvětlíme, že my máme mnohem lepší názory, kterých by se měl držet, chce-li mít klid.

5. Pohled na krásu

Ne, hubené blondýny s umělými ňadry prostě hezké nejsou a budeme jim to opakovat tak dlouho, dokud nás s přesně takovou kráskou nepodvedou.

Související články

Další články