Jsme prostě jiní, a přece se potřebujeme, asi tak by se nejrychleji dali charakterizovat ženy a muži. Zvláštní je, že jsme to právě my, ženy, které se snažíme muže neustále převychovávat a měnit je. Je to tak, že si vybereme to nejmenší zlo a to se pak snažíme přiblížit dokonalosti.

No, moc často se nám to nedaří, protože lidé se nemění a ideál neexistuje, přesto nám to nikdy nedá nezkusit to. Podívejme se ovšem, jaké věci nám na mužích nejvíce vadí a které se tedy snažíme nejčastěji změnit.

1. Kamarádi

Velmi často se zabýváme tím, s kým se náš milý kamarádí, a snažíme se mu vysvětlit, že prostě někteří lidé na něj nemají dobrý vliv.

2. Styl

Vysvětlit muži, že k modré se zelená prostě nehodí, je nadlidský úkol, který si stejně vždy zadáme a doufáme, že to ten tupec už konečně pochopí.

3. Zdraví

Jíst bůček před spaním a zapít ho pivem prostě není zrovna zdravověda, zato brokolice na páře a zelený čaj jsou klíčem k lepšímu životu.

4. Vlastní názory

To, co si muž myslí, je prostě špatně a rozhodně mu vysvětlíme, že my máme mnohem lepší názory, kterých by se měl držet, chce-li mít klid.

5. Pohled na krásu

Ne, hubené blondýny s umělými ňadry prostě hezké nejsou a budeme jim to opakovat tak dlouho, dokud nás s přesně takovou kráskou nepodvedou.