Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

5 věcí, na které si dát pozor, když je síla úplňku nejintenzivnější

Zdroj: Profimedia.cz
Úplněk ovlivňuje naši psychiku. O tom žádná. Jsou tedy věci, které bychom dnes rozhodně dělat neměli. Úplněk nabyl plného tvaru ve 13.56 hodin a pořád na nás může působit, takže co můžete udělat dnes, odložte na zítřek.

1. Přílišná aktivita škodí

Vzhledem k tomu, že měsíc předchozí noc dorůstal, měl na nás tak jako tak vliv, i když nabyl plného tvaru až dnes. Vy jste se kvůli tomu nemuseli příliš dobře vyspat, takže si přes den dejte leháro a nikam neběhejte.

2. Důležitá rozhodnutí nechejte na jindy

Chápeme, je volný den a to vždycky svádí k tomu, sednout si ke stolu a zorganizovat si během pár minut život. Tak přesně tohle dnes vynechejte. Mohli byste si ho zařídit pod vlivem luny, což by nemuselo dobře dopadnout.

3. Do nemocnice až zítra

Nikdy si v den úplňku neplánujte žádné důležité zákroky. Za předpokladu, že vám to zdravotní stav nedovolí, tak pochopitelně do nemocničního zařízení musíte, ale zkuste si zařídit, aby případná operace neprobíhala přesně v čase úplňku.

4. Péče o zahradu počká

Od doby dorůstání měsíce až po jeho plný tvar byste neměli zastřihávat živý plot nebo sbírat bylinky, Věřte, že zahrada tech pár hodin počká. Lepší je pak delší dobu zalévat, než si způsobit neštěstí.

5. Potlačte nervozitu

Že je člověk během úplňku nervóznější, to je známá věc, proto se hoďte do klidu. Pusťte si nějaký dobrý film a relaxujte. Důležité je se nestresovat.

Související články

Další články