Bývají to především ženy, které řeší svůj vzhled. Dost často se ovšem zabývají věcmi, které pro muže nejsou vůbec důležité, a tak jde, dámy, tak trochu o zbytečně promarněný čas. Co takhle zaměřit se na trochu důležitější věci a svou atraktivnost vzít z jiného úhlu pohledu? Uvidíte, že se pro ostatní stanete opravdovou královnou.

Pokud se tedy chcete zaměřit na věci, které nás dělají atraktivnějšími, zaměřte se na těchto 5 věcí.

1. Dostatek spánku

Dbejte na to, abyste spala dostatečně dlouho a cítila se odpočatě. Pokud budete odpočatá vy, budete vyzařovat klid, vyrovnanost a dokonce i vaše pleť bude o pár let mladší.

2. Výraz obličeje

Někdy to třeba neděláte schválně, ale výraz ve vašem obličeji je rozhodujícím faktorem, který určuje vaše sympatie. Snažte se tedy působit milým a dostupným dojmem.

3. Příliš hlučná a sebevědomá

Smysl pro humor je rozhodně dost přitažlivou vlastností, ovšem příliš mnoho smíchu, hluku a sebevědomí nedělá dobrotu. Snažte se tedy věnovat pozornost i těmto věcem.

4. Vůně

To, čím se voníte, o vás dost prozrazuje, a tak buďte stále svěží a čistá. V opačném případě můžete být klidně Miss a v případě, že budete smrdět, uvidíte, jak se k vám budou lidé stavět zády.

5. Stres

Vystresovaná ženská je asi ta nejhorší ženská pod sluncem. Nervozita, napětí a stres vám ubírají tolik potřebné body, proto se snažte stabilizovat a být v klidu.