Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

5 věcí, kvůli kterým jsme méně atraktivní: Děláte je i vy?

Myslela jste si, že to, jestli jste nebo nejste krásná, určují věci jako velikost poprsí, délka vlasů nebo váha? To se tedy pořádně mýlíte, míru atraktivity napovídají naprosto jiné ukazatele. Víte, které to jsou?

Bývají to především ženy, které řeší svůj vzhled. Dost často se ovšem zabývají věcmi, které pro muže nejsou vůbec důležité, a tak jde, dámy, tak trochu o zbytečně promarněný čas. Co takhle zaměřit se na trochu důležitější věci a svou atraktivnost vzít z jiného úhlu pohledu? Uvidíte, že se pro ostatní stanete opravdovou královnou.

Pokud se tedy chcete zaměřit na věci, které nás dělají atraktivnějšími, zaměřte se na těchto 5 věcí.

1. Dostatek spánku

Dbejte na to, abyste spala dostatečně dlouho a cítila se odpočatě. Pokud budete odpočatá vy, budete vyzařovat klid, vyrovnanost a dokonce i vaše pleť bude o pár let mladší.

2. Výraz obličeje

Někdy to třeba neděláte schválně, ale výraz ve vašem obličeji je rozhodujícím faktorem, který určuje vaše sympatie. Snažte se tedy působit milým a dostupným dojmem.

3. Příliš hlučná a sebevědomá

Smysl pro humor je rozhodně dost přitažlivou vlastností, ovšem příliš mnoho smíchu, hluku a sebevědomí nedělá dobrotu. Snažte se tedy věnovat pozornost i těmto věcem.

4. Vůně

To, čím se voníte, o vás dost prozrazuje, a tak buďte stále svěží a čistá. V opačném případě můžete být klidně Miss a v případě, že budete smrdět, uvidíte, jak se k vám budou lidé stavět zády.

5. Stres

Vystresovaná ženská je asi ta nejhorší ženská pod sluncem. Nervozita, napětí a stres vám ubírají tolik potřebné body, proto se snažte stabilizovat a být v klidu.

Mohlo by vás zajímat

Další články