Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

5 věcí, kterými si ženy samy požírají své vztahy a ztrácejí přitom své partnery

Někdy se k mužům chováme opravdu strašně.

Tak dlouho se na něj budeme vymračovat, až nám jednoho dne práskne do bot.

Tohle je 5 věcí, kterými ženy ničí své partnerské vztahy!

1. Podezírání

Pokud svého milého neustále podezíráte, že vám lže, že vás podvádí, že vás nemá dost rád nebo že určitě zapomněl na vaše roční výročí, podřezáváte si pod sebou větev. Muži potřebují důvěru!

2. Srovnávání

Pokud muži budete dávat výčet všeho, co dělal váš bývalý lépe, nebo co dělá přítel vaší nejlepší kamarádky jinak, zaženete ho do kouta, odkud nebude chtít vylézt. Snažte se být tolerantní a berte ho takového, jaký je. Přece proto jste se do něj zamilovaly, no ne?

3. Urážení se

Tím, že se urazíte, nasoptíte a budete po každém menším nedorozumění očekávat, že vám zaťuká na rameno s náručí plnou květin, ničeho nedosáhnete. Maximálně toho, že bude k vašim hereckým výkonům naprosto imunní.

4. Podceňování

Nikdy se ke svému partnerovi nechovejte jako ke svému dítěti nebo k mladšímu sourozenci. Pokud má partnerství fungovat, musíte k němu přistupovat jako k sobě rovnému, v ideálním případě k němu ještě vzhlížet.

5. Usurpování

Nemyslete si, že když spolu chodíte nebo žijete, že veškerý jeho volný čas patří teď vám. Nechte mu jeho přátele a jeho zájmy, pokud vedle sebe nechcete mít neurotickou a nešťastnou trosku.

Mohlo by vás zajímat

Další články