Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

5 věcí, kterými se svým rodičům nikdy nezavděčíte!

Vaši z vás mají radost, ale spoustu věcí by rádi změnili!
Zdroj: imgur.com
Je úplně jedno, kolik vám je let, na výchovu a převýchovu není nikdy pozdě.

Možná to znáte. Táhne vám na 30, jste ve věku, kdy byste sami někoho měli vychovávat, ale vaši rodiče si myslí, že je pořád co dotahovat.

Tohle je 5 věcí, se kterými vaši nikdy nebudou dostatečně spokojeni.

1. Oblečení

Buď jste oblečení málo, takže vám táhne na cimr, nastydnou vám ledviny a nebudete moct mít děti, nebo se oblíkáte naprosto příšerně a neslušně, i když jde o naprosto normální outfit.

2. Práce

Buď to přeháníte, myslíte jen na kariéru a přitom byste měli pracovat na rodině, anebo jste lempl, ze kterého nikdy nic nebude.

3. Škola

Vždycky jste to mohli dotáhnout ještě výš (jen kdybyste chtěli), anebo byste se na to naopak měli vykašlat a konečně začít dělat něco rozumného.

4. Vaši partneři

Pro takového sígra nebo fiflenu vás vaši rozhodně nevychovali. A vůbec, od té doby, co jste s nimi, jste se strašně změnili a mají na vás docela špatný vliv. Jakmile se rozejdete, udělali jste ale velkou chybu, protože to byli (podle vašich) moc fajn lidi.

5. Váš život

Je jedno, jestli jste zarytí vegani, sportovci, nebo naopak hédonisti, kteří snídají jen kafe a cigáro… Vašim se těžko zavděčíte. Oni by to (být vámi) dělali úplně jinak!

Související články

Další články