Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 věcí, které vás naučí při sexu vypnout a myslet jen na potěšení!

Naučte se vypnout!
Zdroj: profimedia
Prožíváte s partnerem zrovna intimní chvilku, ovšem nejste schopna naladit se na jeho vlnu a vypnout? Místo toho, abyste se soustředila jen na jeho a svoje tělo, přemýšlíte, co zítra vařit a jestli vás neslyší děti? Naučte se vypnout!

Dnešní doba nás nutí být neustále ve stresu, v pohybu a bez relaxace, pak se nemůžeme ani divit, že místo toho, abychom se vždy věnovali jen jedné věci, máme plnou hlavu myšlenek. Stává se vám, že i při sexu máte plnou hlavu starostí a sexuální polohy to zrovna nejsou?

Jste neustále v pohybu. Buď pracujete, nebo děláte skvělou mámu, hospodyni, a když už přijde na sex, kterého je i tak málo, nedokážete si ho dostatečně užít? Hlavou vám běží film, který ovšem není plný sexu, ale plný starostí? Víme, jak se naladit na sexy vlnu a užít si milování se vším všudy. Jak tedy přestat u sexu myslet?

1. Volte pro sex vhodnou dobu

Připravte si ideální prostředí pro milování. Takové, ve kterém nebudete na nic myslet. Děti spí, s partnerem se nehádáte, a tak jste tu jen vy dva.

2. Poslouchejte své tělo

Berte to jako výzvu a naučte se poslouchat své tělo. Nestyďte se a v klidu si dopřejte cokoli, co si zrovna přejete.

3. Nejde o řešení hádky

Většinou v ženách zůstávají staré křivdy a smutky, proto nejsou schopny naladit se dostatečně na milostnou vlnu. Milujte se tedy jen v době, kdy váš vztah bude v naprostém pořádku.

4. Stopujte si myšlenky

Berte sex jako relax, který se vám nabízí a díky kterému můžete odpočívat. Copak když ležíte na kosmetice, tak myslíte na nějaké starosti? Stopujte myšlenky naprosto stejně i u sexu.

5. Vezměte si na pomoc rušiče

Pokud nejste schopna se soustředit, v tichu zjistěte, které věci vám navozují příjemný pocit a klid. Může to být hudba, svíčky, puštěná televize, cokoli, co vás donutí přestat myslet.

Související články

Další články