Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

5 věcí, které vám zaručí, že vás partner nikdy neopustí!

Zdroj: Profimedia.cz
Máte doma toho pravého a bojíte se, aby vám neutekl za jinou? Vymýšlíte nejrůznější nápoje lásky, kouzla a rituály, abyste si partnera udržely? My máme recept na spokojený a pevný vztah. Těchto 5 věcí ho od vás nedostane, ani kdybyste chtěla.

Pokud jsme konečně našli svou spřízněnu duši, druhou půlku našeho těla, jistě chceme, aby tato symbióza vydržela. Čím víc jsme šťastné a zamilované, tím víc se bojíme, že o tuto souhru a lásku přijdeme. My vám poradíme 5 věcí, které když budete dodržovat, zůstane váš vztah trvalý a partnerovi se od vás nebude chtít za jinou.

1. Žádná kritika a tlak

Muži jsou neradi do něčeho násilím tlačeni, a tak se toho, milé dámy, vyvarujte. Pokud od muže něco chceme, využijme k tomu komunikaci a ženský intelekt. Zvýšeným hlasem a hysterií ničeho nedosáhneme. Také pokud znáte muže, víte, že jde o živočišný druh, který nepřijímá kritiku. Nejlepší bude, když se při pocitu, že byste ráda muži něco vytkla, kousnete do jazyka a svou moudrou poznámku si necháte pro sebe.

2. Mějte se ráda

Zní to zvláštně, že si muže udržíte, pokud budete mít ráda sama sebe, ale je to tak. Nabízí se sice odpověď, že byste měla milovat celým srdcem svého partnera, ovšem není tomu tak. Jak můžete rozdávat lásku, pokud ji neumíte dát ani sami sobě? Přestože jste manželkou, partnerkou, matkou, nezapomínejte, že jste především sama sebou a musíte si vyčlenit čas, který bude pouze váš. Zajděte si zacvičit, poklábosit s kámoškami a věnujme se své mysli a svému tělu. Doma budete zářit optimismem.

3. Uvařte a užijte si

Dobré jídlo a pravidelný sex vám jistě pomůže udržet ve vztahu pohodu, sexualitu a klid. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Proto se nestavte do role moderní dámičky, která nezná slovo kuchyň, a radši se postavte k plotně a přichystejte svému miláčkovi něco dobrého k snědku. Od dobré hospodyňky se totiž opravdu těžko odchází.

4. Dopřejte mu prostor

Každý člověk, ať je to muž nebo žena, má rád svůj prostor. Nechte tedy muže vyniknout a dopřejte mu pocit svobodného rozhodování. Vztah totiž není o tom, že člověku končí jeho osobní život, jde pouze o sdílení života s někým jiným. Pokud pochopíte tento bod, máte věrnost partnera zaručenou.

5. Neberte všechno smrtelně vážně

My ženy máme občas pocit, že muži myslí vážně vše, co řeknou. Není tomu tak! Neurážejte se proto za vše, co se vám zrovna nelíbí, a radši se tomu sami zasmějte. Žena, která si umí udělat srandu i sama ze sebe, se v očích muže mění v dokonalou bytost. Proto se ženy nečertěte kvůli každé maličkosti.

Související články

Další články