Jste právě zadaná, ale už zase cítíte, že to jde celé do kopru? Nebo naopak jste stále sama a ne a ne najít toho pravého? Pak se podívejte, jestli ve vztahu neděláte některou z těchto věcí, kterými si totiž vztah ničíte. Víte, o kterých věcech je řeč?

1. Berete ho jako nejlepší kamarádku

Je sice hezké, když jste s partnerem naladěni na stejnou vlnu, ovšem pořád nezapomínejte, že je to chlap a především váš partner. Nedělejte si z něj kamarádku, které se budete se vším svěřovat, mužský mozek vaše starosti stejně nepobere.

2. Zapomínáš na něj

Kdy jsi svého partnera naposledy překvapila? Koupila mu malý dáreček nebo uvařila jeho oblíbené jídlo? I tyhle maličkosti jsou pro vztah prostě důležité, a tak jich svému partnerovi dopřávejte co nejvíc.

3. Neustále narážíš na jeho sexuální výkonnost

I když to můžeš myslet jen jako skvělý fór, pro něho můžou být tvé vtípky urážlivé a ponižující. Chlapa musíte chválit, chválit a zase jen chválit, a pokud je na obzoru opravdu nějaký sexuální problém, tak si s ním o tom promluvte.

4. Jeho práci nebereš

Vážíš si práce svého partnera? Pochválila jsi ho někdy za to, co dělá a kolik peněz nosí domů? Muži mají rádi, když je ženy obdivují a když se cítí potřební, a tak byste jim tento pocit neměly ubírat.

5. Závislačka, která se bez něj nehne

Dávat muži najevo, že ho nepotřebujete, rozhodně není správné, ovšem nalepit se na něj a nenechat ho ani nadechnout, není taky zrovna vhodné. Takže příště ho v klídečku nechte zajít s kluky na pivko, zatímco vy si užijete parádní večer s holkami.