Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 věcí, které spojují Jaromíra Jágra a slepou Žanetu z Prostřena!

Co mají tihle dva společného?
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 60 fotografií
Možná se vám bude zdát toto srovnání neuvěřitelné. My jsme ale přišli na to, že hokejový Bůh Jaromír Jágr (44) a bizarní hvězdička z Prostřena Žaneta Šťastná mají hodně společného. Co přesně?

1. Příšerný účes

Tady nutno podotknout, že s účesem se to u Jardy hodně zlepšilo. Od té doby, co chodí s vyučenou kadeřnicí Veronikou Kopřivovou, jde do sebe. Ale předcházející roky totálního nevkusu prostě nevymaže. Jardovu hlavu dlouhou dobu zdobilo něco na styl „v předu byznys vzadu párty“. Pozůstatky tohoto experimentu doznívají na hlavách některých mužů stále. Obdobně je na tom Žaneta Šťastná. Její účes připomíná něco mezi plameňákem a růžovým poníkem. Vlasový styling na obou slavných lidech zanechal velké šrámy.

2. Internetoví exhibicionisté

Jen si vzpomeňte na to, když Jarda Jágr (44) zveřejnil na svém Facebooku video, kde si dělá srandu z toho, že jeho Veronika vystavuje prsa v Německu. Sklidil velkou kritiku, že se nejspíše zbláznil a ať se vrátí starý dobrý Džegr. Jarda nejspíše po boku Veroniky chytil druhý dech. No a od té doby se jednou za čas nestydí vypustit na veřejnost nějakou tu virální šílenost. To samé Žaneta. Místo toho aby zalezla pod peřinu a fňukala, že je ostudou celého Prostřena, ukazuje dál prsa a sbírá lajky.

3. Stejný vkus na ženské

Jaromír Jágr žije s Veronikou Kopřivovou. To je vyučená kadeřnice a má kérku. Žaneta Šťastná zase žije s kolegyní z Prostřena Míšou. Ta má také učňák a také kérku. Náhoda? Nemyslíme si. Navíc Míša i Veronika jsou divošky, které se rády svlékají. To je osudová podoba!

4. Problémy s češtinou

Jardovi odjakživa moc nešla česká gramatika, proto si musí dávat pořádný pozor, co a kde píše. Žanetka má také problém s některými českými slovíčky. Když si na nějaké nemůže vzpomenout, zavolá Míšu a ta jí pomůže. Jarda nemá koho zavolat.

5. Nebezpečná slepota

Žaneta se nechala slyšet, že za její problémy se zrakem může šikana a minulý přítel. Do budoucna to ale vidí dobře. Slepota je prý jen občasná. Jágr i přes slepou lásku zatím vidí dobře. Do budoucnosti se kouká přes růžové brýle. Což je dobře.

Související články

Další články