Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

5 věcí, které šly za posledních pár let úplně do háje!

Kdyby jen Vašík tušil…
Zdroj: Profimedia.cz
Změna je život, ale bohužel pro nás není vždycky k lepšímu. Za posledních pár let se toho událo opravdu hodně, a kdo ví, jaký další vývoj můžeme čekat. Jedno je ale jisté. Každá doba s sebou nese věci dobré i špatné a s tím se prostě musíme smířit!

Lidé starší 20 let a příčetní občané si možná všimli těchto podstatných změn ve společnosti.

1. Terorismus

Terorismus je největším problémem současnosti. Parta psychicky narušených týpků se zbraní v ruce, řežou hlavy a odpalují nálože. Kdyby alespoň tušili, že je po smrti nečekají nadržené panny, ale peklo, možná by si to ubohé vraždění rozmysleli.

2. Prezident

Od dob pana prezidenta Havla jde úroveň hlavy státu střemhlav dolů. Co přijde po tom současném, si netroufáme odhadnout. Babisconiho snad lidé do voleb prokouknou.

3. Mládež

Tablety, chytré telefony a spousta kil navíc. Tělocvik je utrpení a jediným pohybem je procházka od počítače k lednici. Ano, řeč je o současných dětech, které nezbývá nic jiného než politovat, protože není dětství jako dětství.

4. Móda

Ten, kdo udává módu, má nejspíš pořádný smysl pro humor. Široké kalhoty, mrkváče, zvonáče a takhle stále dokola. Kdo se neřídí módními trendy, je out. A to vy přece nechcete!

5. Piškoty

Tradiční české piškoty Opavia se proměnily v polské zmetky bez chuti. Další smutná skutečnost, která se stala v poslední době.

Související články

Další články