Ewě Farné, u nás nesmírně populární polské zpěvačce, je dnes dvacet, a tak se sluší něco pěkného popřát…

Ewo, takže my ti přejeme:

1. Co nejméně idiotských novinářů!

Rozumíš, takových těch, co nechápou, že i přestože jsi oplácaná, nemají psát, že oplácaná jsi, protože Lešek Wronka je mocný a ty jsi hrozně hodná a boží.

2. Ať je řízek dietní

A nejen řízek. Ale i škvarky a guláš! No prostě všechny ty věci, co v noci jíš, i když víš, že nemáš, protože novináři pak píšou, že jsi oplácaná.

3. Ať zavolá Štefan

My víme, ten tvůj Itcho, který hledá spíše pětatřicítku děvkoidního vzhledu s bičíkem než v posteli nezkušenou, naivní, praktikující katoličku z Polska trochu při těle… Tak my ti přejeme, aby zavolal. Jasně, udělá to jen proto, aby ti dal falešnou naději, když tě potřebuje na křtu cédéčka, ale zavolá!

4. Ať už tě nikdy Wronka neprodá Čechům do poroty

Ale tak on to myslel dobře, Ewo. Po tom průseru s autem bylo třeba napravit tvoji image a ukázat tě jako vyspělou bytost. Že si z tebe dělali diváci legraci a SuperStar ti mimořádně uškodila u tvých fandů, kteří nevěděli, že nejsi úplně v pořádku, to už prostě tak vyplynulo. Nevadí, jde se dál, stejně už si to nikdo nepamatuje.

5. Ať někdo zruší nulovou toleranci alkoholu za volantem

Naprostá odpornost, kterou aplikují nejen v prudérním Polsku, ale i u nás. Člověk si dá brko a čtyři pivka na mejdanu a hned je po bouračce oheň na střeše. Ale ono už je to asi v tvém případě jedno, že. Ty jsi ponaučená a Bůh dál vede tvé roky v abstinenci.

Tak ať se ti daří, Ewo. A bacha na kluky, pořád lžou a chtějí jenom to jedno a ty jsi strašná naivka.