Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

5 věcí, které odlišují ženu od obyčejné šmudly

Zdroj: profimedia.cz
Máte pocit, že poslední dobou působíte jako šedá myš? Nezoufejte a radši se pojďte zamyslet nad tím, jak je možné, že se z vás taková šmudla stala. Na změnu není nikdy pozdě, proto pro vás máme 5 fajn tipů, jak se stát šmrncovní kočkou.

Každá žena se chce líbit, co si budeme povídat. Některá to přežene a stane se z ní podivně malovaná kraslice a jiná se zas bojí odvázat, a tak vypadá jako šedá myška. My pro vás máme 5 tipů, které vám zaručí, že nebudete patřit ani do jedné ze jmenovaných skupin. Naopak, bude z vás šmrncovní, sexy a sebevědomá žena.

1. Méně je více

Tohle heslo opravdu platí, a to bez výjimky. Přestaňte se přehnaně zdobit, líčit, oblékat do značek. Nechte vyniknout skutečnou krásu, kterou žena ani nenamaluje a ani nekoupí značkou. Mějte neustále na paměti, že to, jak se oblékáte a líčíte, by mělo vycházet i z toho, jaká ve skutečnosti jste.

2. Návrat k přírodě

Přestože se vám to nemusí zamlouvat, trendem poslední doby je návrat ke skutečné kráse. Přestávají se nosit umělé nehty, řasy, vlasy a to by pro vás mělo být jasným signálem, že je na čase přestat skrývat nedostatky a nebát se odhalit reálnou tvář.

3. Úsměv jako klíč k úspěchu

Žena, která se směje, je pro muže jako magnet. Pak jde stranou nějaké to kilo navíc nebo pupínek na tváři. Užívejte si život a nezapomeňte se na svět usmívat. Buďte uvolněná a spokojená. Pozitivní myšlení dokáže se vzhledem divy.

4. Sebevědomí nesmí chybět

Není na škodu, když vnímáte svou vlastní krásu. Neznamená to, že se z vás musí stát nafoukaná fiflena, ovšem proč neznat své přednosti a nebýt na ně náležitě pyšná. Sebevědomé ženy jsou úspěšné, spokojené a v očích ostatních i krásné.

5. Žijte dobou

Snažte se držet krok s dobou a být moderní ženou. Pokud si budete schopná říct i s mladší generací pár slov, budete působit cool dojmem a bude vás to udržovat neustále ve formě. Proto neříkejte věty typu „na tohle jsem už stará“.

Související články

Další články