Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

5 věcí, které neignorujte, pokud se vám právě zdály ve snu. Mohou značit psychické problémy

Zdroj: profimedia.cz
Spánek je jedna z nejdůležitějších věcí v životě. Nejenže si při něm odpočine naše tělo a mysl, ale také nám pomáhá dostat se hlouběji do našeho podvědomí. Některé sny ukazují, co byste měli v životě změnit a na co se více zaměřit.

Pokud se vám opakuje jeden sen stále dokola, měli byste zpozornit. Ukazuje vám totiž, co je ve vašem životě špatně a na co zaměřovat svoji energii. Nahlížení do snů otevírá dveře do vědomí a duchovního světa.

Jaké sny raději neignorovat? Jestli se vám alespoň jeden z nich zdává, musíte pořádně překopat svůj dosavadní život! Pokud tak neučiníte, je možné, že vás tyto sny budou pronásledovat i nadále.

1. Zuby

Sny o zubech nejsou nic příjemného a taky jejich symbolika v sobě neskrývá nic pozitivního. Pokud se vám zdá o tom, že máte shnilé zuby, pravděpodobně ve vašem životě něco už dávno nefunguje. Symbolizují také strach. Pokud vám však zub vypadl, měli byste ze svého života odebrat něco, co vám ubližuje…

2. Smrt

Sny o smrti jsou jasné zprávy o ukončení nějaké věci ve vašem životě. Konec etapy, následuje další. Může vyvolat také hodně emocí, které se zrcadlí skrz vaši psychiku. Vaše psychika vás nabádá ke změně myšlení.

3. Domy

Dům symbolizuje nejen domov, tam, kde jsme v bezpečí, ale celkově naše já. Cítíte se poslední dobu nějak nesví a nevíte, jak se ukotvit? Právě sny vás nabádají k tomu, abyste se zastavili a zapřemýšleli nad tím, co a kdo jste. Symbolizuje to také vaši vnější schránku. Chodíte cvičit, staráte se sami o sebe?

4. Peníze

Pokud se vám zdá o penězích, má vám to ukázat, jak vnímáte sami sebe. Jak si sebe vážíte a jakou máte sebehodnotu. Peníze symbolizují tok života.

5. Oheň

Sny o ohni mohou mít více významů. Mohou vás bránit před rizikovými situacemi. Pokud se vám zdá o zakládání ohně, symbolizuje to hněv, který byl potlačen.

Mohlo by vás zajímat

Další články