Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

5 věcí, které nedělat, abyste ve fitku nebyli za naprostého blba!

(ilustrační foto)
Zdravý životní styl se čím dál víc stává trendem. Spousta lidí si uvědomuje že McDonald's a 3 hodiny spánku nejsou úplně košer, a aby nějak vypadali, zaplatí si na rok permici do fitka. Je ale dobré vědět, co nedělat, aby se na vás tahle malá komunita nekoukala jako na naprostého blba.

Fitness centrum a posilovna jsou naprosto jiný svět. Vstoupíte do ráje vyplavených hormonů, potu, funění a neustálého kraválu. Veškeré předsudky stranou, tady se musíte adaptovat. Je pár věcí, které ve fitku dělat nemůžete, protože byste naštvali spoustu lidí nebo porušili zákon krve a potu. A ano, on existuje. Jaké věci to tedy jsou?

1. Hudba

Ať už hraje ten největší death metal, co kdy jen mohl někdo vymyslet, nikdy nesahejte na rádio a neopovažujte se ho přepnout. Koledujete si o to, že po vás někdo hodí padesátikilovou činkou. A ano, tací lidé se v tomto ekosystému pohybují. A navíc, Lunetic taky nejsou k překonávání fyzických limitů úplně nejvhodnější.

2. Focení v zrcadle

Samozřejmě. Pokud na Instastories nepřibude fotka ze zrcadla, ty svaly prostě neporostou. Když ale ve fitku strávíte 50 minut hledáním správného světla a pozice, ze které ty špeky nejsou vidět, budete za blázna. Módní přehlídky jsou totiž v Miláně. Tady se maká. Sakra!

3. Řev

Jasně, je hezký, že právě dáváte svoji maximálku na mrtvole, ale nemusí o tom vědět celá Praha. Ano, bolí to. Ano, je to těžké. Ale fakt nemusíte řvát na celé fitko. Od toho máme přece Pavarottiho.

4. Nečumte

Není nic otravnějšího, než když podáváte nějaké výkony a vytváříte hodnoty a někdo na vás z koutu místnosti kouká. V nejlepším případě k vám přijde a začne vám radit, co děláte dobře a co špatně. Když budu chtít vyhledat radu, najdu toho největšího nařachance nebo tu nejvypracovanější prdelku a jdu se zeptat.

5. Přehnaná komunikace

Ve fitku jste od toho, abyste cvičili. Ne proto, abyste probírali, co bylo včera v Ulici a nebo že Kajínek má novou káru. Někdo se chce soustředit na cvičení, ne poslouchat něčí řeči. Možná i proto si vysloužíte činkou po hlavě.

Související články

Další články