Pokud jste se i vy dostali do soukolí mezi láskou a pohodlím, přičemž svůj sex upozaďujete, měli byste rychle zařadit zpátečku a roztopit pod vaším uhasínajícím partnerským ložem.

Je dokázáno, že pokud vám to klape v posteli, bude vám to fungovat i v mnoha jiných oblastech partnerského života.

Tohle je 5 věcí, na které byste si proto měli dát pozor!

1) Práce

Pokud na práci myslíte i ve snu, jste na nejlepší cestě zruinovat nejen sami sebe, ale hlavně váš partnerský život. Stanovte si pevnou pracovní dobu a na počítač v posteli opravdu zapomeňte!

2) Stres

Když jsme ve stresu, obvykle odkládáme intimní záležitosti na dobu neurčitou. Faktem ale je, že sex je naopak skvělou protistresovou terapií. Vyzkoušejte to!

3) Děti

Děti jsou naší největší radostí a smyslem života. Pokud nám ale začnou narušovat sex, pryč s nimi. Alespoň na víkend k babičce!

4) Porno

Věřte tomu nebo ne, sledování porna může výrazně poničit náš partnerský život. Nejen že na sebe klademe vzájemně mnohem vyšší nároky, partnerka se nám zdá málo pohyblivá a penis našeho partnera příliš malý, ale je dokázáno, že přirozený sex už nám tolik nechutná. Zakažte si ho!

5) Žárlivost

Pokud chronicky a bez zjevné příčiny žárlíme na svého partnera, má to co dělat s naším sebevědomím. Měli bychom se hodit do klidu a užívat si sex jako čerstvě zamilovaní. Všechno se rázem zlepší, uvidíte!