Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 věcí, které musí splňovat nová matrace Leoše Mareše! Holky, máte na to?

Konkurz na novou nabíječku Leoše Mareše je v plném proudu. Která bude ta
šťastná?
Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie

Milé zájemkyně o Leošův pelíšek. Projděte si bod po bodu následující seznam, a pokud splňujete všechny parametry, jděte do toho. V opačném případě sorry!

1. Poslouchám ranní show, nadávám na Primu!

Jediné téma naší dopolední konverzace musí být to, jak je Ranní show super a jak jsou diváci Primy omezení, že nekoukali na QI. Leoš je vtipálek, ale nemá rád fóry proti sobě. Zavolá-li vám ráno po vysílání s dotazem, jestli byl dobrej, není správné vzít telefon se slovy: „Haló, tady Impulsovi!“

2. Mám ráda rychlou jízdu, rozumím motorům

Leoš má rád fára a jiné téma než automobilismus, závody F1, rozchodí to Schumi, nebo ne, manuál, nebo automat atd. se nepřipouštějí! Na záchodě u tebe v bytě musí být svázané poslední tři ročníky Světa motorů! Mysli na to, než si budeš chtít s mistrem povídat o baletu a nehtech!

3. Rozumíš fotbalu, fandíš Slavii!

Před prvním rande si nastuduješ sestavu Slavie deset let dozadu, což by ale neměl být problém, protože tvůj život je Slavia Praha, jinak bys to na Leoše nezkoušela. Pamatuj, že musíš mít jasno v těchto bodech: Sparta je bolševický klub, inteligence vždycky fandila Slavii, Sparta – zlo, Slavia – dobro, Vladimír Růžička je nejlepší hokejový trenér na světě atd…

4. Nevadí ti hostesky

Počítej s tím, že to bude chtít trochu tolerance. Takže orální sex není nevěra. Teda je, ale ne moc. Hostesky mi nevadí, Leoš se jen poveselí a vrátí se domů. Snad!

5. Whisky, to je moje gusto

Zatímco tvoje vrstevnice berou drogy a dělají další zábavné věci, ty jsi budoucí Leošovka, a tak miluješ chlast a zase jen chlast! Prostě si pusť Zelenou od Tří sester a přejdi na tvrdý, jinak ho nedostaneš. Pamatuj, že neexistuje delirium, po kterém by nebyl schopen moderovat v rádiu, tak žádné chytré řečičky ve čtyři ráno, že už stačilo. Buď vylitá jak konvice a drž s ním krok. Pak zvítězíš! Jinak si pro něj přijde jiná vykropená hosteska.

Hodně štěstí!

Související články

Další články