Na světě je tolik věcí, které kluci nepovažují za podvádění, ale holky to vidí jinak. Třeba i samotné myšlenky na jinou ženu klasifikují jako podvod. „Ale jak něco, co se odehrává jen v mysli, může být podvod?“ ptají se kluci. Tohle je pět věcí, které se holkám nepozdávají, a pokud se v některé, pánové, najdete, už jde o podvod. Takže čtěte a dejte pozor, aby se vám to nevymklo z rukou.

1. Flirtování s jinými

Co je špatného na tom, když si dobře popovídáte s holkou v obchodě? Jasně, ona se směje vašim vtipům, kulí na vás oči, chichotá se, ale to přece neznamená, že jste udělal něco špatně? Zatím. Jestli chcete, aby tohle flirtování nezašlo někam dál, raději z obchodu co nejdřív odejděte.

2. Sexuální napětí mezi kolegy

Ať už jste vy její šéf nebo ona vaší nadřízenou, neobejde se vaše komunikace bez používání dvojsmyslů a narážek. Čím víc a čím déle budete tuhle hru se svou kolegyní hrát a napětí posilovat, tím víc se vám pak může stát, že během večírku nebo jiných aktivitách, kde bude i ona, se necháte lapit do jejích sítí.

3. Stýkání se se svou ex

Vy i vaše expřítelkyně máte spoustu společných vzpomínek. To se samozřejmě nemusí líbit vaší současné holce, i když jí slibujete, že jenom ona je pro vás ta jediná. Co je na tom špatného? Všechno. Raději toho nechte, než dojde k něčemu, čeho byste později pěkně litovali.

4. Sledování porna

Jednou se vám stane, že vás doma vaše holka nachytá s kalhotami dole. Samozřejmě, že nejde o nic vážného, protože jedinou další osobou v pokoji je rozpixelovaná pornoherečka na displeji vašeho monitoru. Přesto se vaše holka cítí raněná. Pokud se tak stane, rychle zapněte kalhoty, zavřete počítač a připravte si pořádnou dávku kvalitních výmluv.

5. Chystáte se do striptýzového klubu

Říkáte, že se jdete jen pobavit na kamarádovu rozlučku se svobodou. Ale když přijdete domů s tváří posetou třpytkami a budete vonět jako laciná holka, vaše přítelkyně z toho fakt nebude nadšená a vy budete tenhle kiks muset dlouho napravovat.