Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

5 věcí, které kluci nepovažují za podvádění, ale holky ano!

Nevinný flirt? Ani náhodou, to je prostě podvádění.

Na světě je tolik věcí, které kluci nepovažují za podvádění, ale holky to vidí jinak. Třeba i samotné myšlenky na jinou ženu klasifikují jako podvod. „Ale jak něco, co se odehrává jen v mysli, může být podvod?“ ptají se kluci. Tohle je pět věcí, které se holkám nepozdávají, a pokud se v některé, pánové, najdete, už jde o podvod. Takže čtěte a dejte pozor, aby se vám to nevymklo z rukou.

1. Flirtování s jinými

Co je špatného na tom, když si dobře popovídáte s holkou v obchodě? Jasně, ona se směje vašim vtipům, kulí na vás oči, chichotá se, ale to přece neznamená, že jste udělal něco špatně? Zatím. Jestli chcete, aby tohle flirtování nezašlo někam dál, raději z obchodu co nejdřív odejděte.

2. Sexuální napětí mezi kolegy

Ať už jste vy její šéf nebo ona vaší nadřízenou, neobejde se vaše komunikace bez používání dvojsmyslů a narážek. Čím víc a čím déle budete tuhle hru se svou kolegyní hrát a napětí posilovat, tím víc se vám pak může stát, že během večírku nebo jiných aktivitách, kde bude i ona, se necháte lapit do jejích sítí.

3. Stýkání se se svou ex

Vy i vaše expřítelkyně máte spoustu společných vzpomínek. To se samozřejmě nemusí líbit vaší současné holce, i když jí slibujete, že jenom ona je pro vás ta jediná. Co je na tom špatného? Všechno. Raději toho nechte, než dojde k něčemu, čeho byste později pěkně litovali.

4. Sledování porna

Jednou se vám stane, že vás doma vaše holka nachytá s kalhotami dole. Samozřejmě, že nejde o nic vážného, protože jedinou další osobou v pokoji je rozpixelovaná pornoherečka na displeji vašeho monitoru. Přesto se vaše holka cítí raněná. Pokud se tak stane, rychle zapněte kalhoty, zavřete počítač a připravte si pořádnou dávku kvalitních výmluv.

5. Chystáte se do striptýzového klubu

Říkáte, že se jdete jen pobavit na kamarádovu rozlučku se svobodou. Ale když přijdete domů s tváří posetou třpytkami a budete vonět jako laciná holka, vaše přítelkyně z toho fakt nebude nadšená a vy budete tenhle kiks muset dlouho napravovat.

Související články

Další články