Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

5 věcí, které jste si měli uvědomit ve 20 letech a dnes je na ně pozdě!

Jak jste na tom vy?
Stalo se vám, že jste litovali svých dřívějších činů či rozhodnutí? Pak je tohle článek pro vás! I když teď jste starší a rozumnější, své JÁ z minulosti už zpět nevrátíte.

1. Začít šetřit co nejdříve. Představte si, kolik asi peněz byste měli na účtu, kdybyste od dvaceti let měsíčně šetřili. A i kdybyste si denně odložili 20 Kč, nezapomínejte, že rok má pořád 365 dnů.

2. Vysoká škola, nebo z vás bude řadový zaměstnanec! Tak tohle je největší lež, vzpomeňte si na miliardáře, kteří stěží dodělali střední školu a vysokou nedokončili. Bill Gates či Steve Jobs své vědomosti rozšířili sice studiemi na univerzitě, ale nikdy ji nedokončili. Studium není jen o tom dostat diplom, je to spíše prodloužený začátek před vstupem do dospělého života. Pokud ale nebudete na sobě makat i nadále, dřít a vzdělávat se, na vysněnou kariéru zapomeňte.

3. První a poslední láska. Největší chybou je věřit, že váš první opravdový vztah vydrží, až dokud vás smrt nerozdělí! Přijdete o přátele, známé, po několika letech nevěra, hádky a pocit nevybouřenosti nebo neznalosti. Také věkem budete mít větší „koule“ a konečně se rozhodnete k razantnímu rozhodnutí partnera opustit. Ale svá nejhezčí léta budete mít dávno za sebou.

4. Zdraví je na prvním místě! No jo, ruku na srdce, kolik z nás si ve dvaceti letech odepřelo večírek s přáteli a raději si přivstali a šli si zacvičit? Velké množství lidí po třicítce si stěžuje na bolest zad a hlavy. Dopomáhá tomu zejména sedavé kancelářské zaměstnání. Přitom jen 30 minut obden ve fitku může váš zdravotní stav zlepšit a eliminovat bolest.

5. Nekonečné přátelství. Moudří lidé tvrdí, že nic jako přátelství neexistuje! Svěřit své osobní problémy či tajemství jiné a cizí osobě nedělá dobrotu. Je to snad ta největší chyba, jaké se lidstvo dopouští. Náhodné či cílené prozrazení tajemství je pak obrovským kamenem úrazu jak v soukromí, tak i v práci.

Související články

Další články