Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

5 věcí, které jste o sebejisté Andree z Prostřena nevěděli. Chce, aby jí každý záviděl

Andrea si věří na výhru.
Zdroj: FTV Prima
Velkým fenoménem se teď stala soutěžící z Prostřena Andrea. Mladá maminka se nesnese se sokyní Veronikou a dost jí to dává sežrat. Je sebevědomá a jízlivá. Ale co jste o této slečince, která pro hrubý výraz nejde daleko, nevěděli?

To, co se teď děje v oblíbené kuchařské soutěži Prostřeno, už pomalu obletělo celé Česko. U stolu se potkalo pět dam a o zábavu není opravdu nouze. Bohužel oslovení dáma není v tomto případě zrovna dvakrát na místě.

Konkrétně z Veroniky a Andrey lítají slova, za která by se nemusel stydět nejeden dlaždič. Přesto, že jsou to ženy, jejich slovník je nabitý sprostými výrazy. Čtenářům jsme již představili výhry chtivou Veroniku, co je ale zač její rivalka Andrea? To se teď dočtete!

1. Andrea je mladá maminka na mateřské dovolené, která žije poklidný život spolu s manželem rakouského původu v obci Stachotín. Rodina zatím přežívá v polorozpadlém domku Andreina otce a nelze nezmínit, že výhra by se jim skutečně hodila.

2. Sama Andrea o sobě tvrdí, že je učenlivá, milá, vstřícná, zábavná a zodpovědná. K životu prý přistupuje s nadhledem, což jsme si ovšem zatím nevšimli. Přesto, že má tato mladá paní jemnou tvářičku a hezkou postavu, nelze tvrdit, že jde úplně o květinku. Pokud otevře pusu, nestačí se diváci Prostřena divit.

3. Za svůj největší koníček považuje Andrea vaření, ke kterému ji přivedla babička, a tak není divu, že se stala soutěžící v souboji amatérských kuchtíků. Miluje českou kuchyni, čemuž také podřídí své soutěžní menu, se kterým se pokusí dnes zazářit!

4. U stolu jí vadí špinavé ruce a nevhodné chování, zatím to ovšem vypadalo, že jí u stolu hlavně vadí soutěžící Veronika, se kterou se nemůžou vystát.

5. Na život tato dáma pohlíží s nadhledem a životním mottem má heslo „Žij tak, aby ti každý záviděl“. No jde o dost povrchní motto, ale proti gustu… Od účasti si slibuje hlavně dobrou zábavu, nové zkušenosti a možná i výhru. Zatím má ovšem z ostudy kabát, protože se vyjadřuje jako chlap a o zábavu tu opravdu nejde.

Související články

Další články