Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

5 věcí, které jste nevěděli o seriálu Gilmorova děvčata!

Bez kafe by tyhle dvě ani nemohly ráno vstát!
Zdroj: CHRIS CRAYMER pro EW
Natáčení pokračování Gilmorových děvčat je v plném proudu a brzy budou na světě další 4 díly, kde se dozvíme, jak to s našimi oblíbenými postavami dopadlo. Jenomže i po letech zůstává stále hodně drbů z původního natáčení utajeno. Tak co se nám na Gilmorky podařilo vyšťourat?

1. Trable s nabídkou k sňatku

Na konci první série dostala Lorelai nabídku k sňatku od přítele Maxe. Podle svých slov si přála tisíc sedmikrásek, voňavé svíčky a snoubence na koni. To se jí Max snažil splnit. Jenomže když produkce získala 1000 sedmikrásek, tak vlastně zjistili, že to na velkém place neudělá kýžený efekt. A tak museli všichni, co měli k dispozici auto, projet co nejvíc květinářství v okolí a na poslední chvíli květiny shánět.

2. Tajemství večeří s Emily

Seriálová Lorelai se společných pátečních večeří s matkou děsila. Herečka Lauren Graham ale ve skutečnosti natáčení těchto scén milovala nejvíc. Bavilo ji špičkování s herečkou Kelly Bishop a hádky u stolu. „Jídlo se ale nedalo pozřít,“ přiznává.

3. První role

Pro Alexis Bledel byla role Rory její první. Studovala herectví, živila se jako modelka a servírka a do Gilmorek chtěla konkurz jenom vyzkoušet. Vyšlo to!

4. Vysoký věk

Keiko Agena, která si zahrála Rorynu nejlepší kámošku, byla starší, než by kdo řekl. Už v premiérovém dílu jí bylo 27 let, a to hrála pubertální středoškolačku!

5. Jiný konec

Scénáristka Amy Sherman-Palladino chtěla pro Rory trochu jiný konec. „Měla být nakonec divočejší, poznávat svět a zažívat dobrodružství. Z tohoto plánu sešlo, ale něco se splnilo aspoň na konci,“ říká o závěrečném díle, kdy Rory odjíždí s volebním týmem Baracka Obamy. Odjezd s krosnou do Asie by byl asi zajímavější, ale procestování Spojených států také stojí za to.

A jak vypadají hlavní představitelky dnes a co se bude dít v pokračování seriálu? To si můžete přečíst ZDE.

Související články

Další články