Miley Cyrus (20) a Liam Hemsworth (30) se rozešli, nebe pláče a koťátka umírají. Liam si za Miley našel náhradu – je jí latinská popová hvězda Eiza Gonzáles (23), která má za sebou celkem úspěšnou kariéru a PR v podobě objevování se po boku známého herce by jí mohlo jen pomoct. Zde je pět věcí, které jste o Eize určitě nevěděli.

  1. Eiza stejně jako Miley vyrostla před televizními kamerami. Začala hrát a zpívat jako dítě a objevila se například v seriálu Lola. Poté se s rodiči přestěhovala do Argentiny a začala hrát v televizní show Suena Conmigo, která je přezdívána jako argentinská Hannah Montana. Zajímavá shoda, že?
  2. Její matka je taková latinskoamerická Tyra Banks (40). Jmenuje se Glenda Reyna, je to bývalá modelka a moderuje pořad Příští topmodelka Mexika.
  3. Její bývalý přítel se jmenuje Pepe Diaz, je o deset let starší, rozešli se v březnu a hraje fotbal za Španělsko.
  4. Eiza sleduje na Twitteru svou hlavní sokyni Miley Cyrus.
  5. Před týdnem si Eiza dala na Twitter zajímavý status. V překladu to znamená: „Musí být velmi těžké přijmout fakt, že člověk, kterého milujete, už chce někoho jiného.“ Vsadíme crocsy Pavla Novotného, že je řeč o trojúhelníku Eiza/Miley/Liam.