Na první pohled si řeknete, že je to docela sympaťák. Po chvíli si řeknete, že oplývá dost sebevědomím. Jenže pak najednou zjistíte, že jde o rýpala, který žije pod pantoflem se ženou, která si ráda přihne. Co vlastně ještě Bohumír zvaný Bob skrývá?

1. Manželské „ANO“ neřekl jen jednou. Opilá žena je jeho třetí manželkou. Z předchozího vztahu má dvě děti.

2. Vyučil se jako číšník, ale jednu dobu se snažil živit jako profesionální hráč šipek. Jenže to ho málem přivedlo na buben.

3. Přiznal, že býval u vaření nemotorný. Kdysi měli doma olej a líh ve stejných nádobách. Jednou si dělal jitrničku a dal pánev na oheň a sáhl místo pro olej po lihu. Když ho nalil na rozpálenou pánev, tak vše vzplanulo a chytla mu i ruka. Naštěstí to stihl rychle uhasit.

4. Kdyby vyhrál, tak by celá částka padla na dluhy, které se mu nedaří splatit.

5. Přiznává, že manželce leze na nervy tím, jak jí často mluví do vaření, a to dost rýpavým způsobem. Jestli to nebude tak trochu jeden z důvodů, proč je potřetí ženatý?

Jestli chcete vidět, celý díl, jak bude Bohumír vařit, tak ho sledujte ve čtvrtek od 17.50 na Primě. Ale i v ostatních dílech se máte na co těšit. Na video, kde jeho žena všechny vyhazuje, se můžete podívat ZDE.