Lady Gaga zveřejnila další promofotky k chystanému albu Artpop. Pro změnu je na nich nahá a my jsme se přes začínající těžké postižení zraku snažili najít pět věcí, které jsou horší. Zde je žebříček hrůzy.

1. Zdeněk Troška mezi nudisty

Zdeněk Troška, to je rozesmátý kudrnáč s rozhalenkou až k pupíku, který nás pravidelně jednou do roka zásobuje filmy plnými té správné pořádné čuriny, založené na tom, že skupina lehce zaostalých jedinců běhá po vesnici a kope se do rozkroku. A kromě toho, že má Zdeněk rád teplo člověčiny, humor a natáčky na hrudní chlupy, má také rád nudisty. A rád se s nimi fotí.

2. Justin Bieber nahoře bez

Kanadská zpěvačka Justin mívala před lety ramena jak Aťka Janoušková, poslední dobou se jí zvětšily vlivem působení anabolických steroidů, díky kterým jí zároveň konečně začaly růst chlupy na nohou. Fanynky z jeho hrudníku šílí, on na ně pak za odměnu plive a děsíme se chvíle, kdy začne chodit bez kalhot, potvrdí se naše teorie o jeho pohlavním orgánu a my budeme vyznamenáni Nobelovou cenou za mír, šéfredaktor Pavel Novotný zpychne a bude kandidovat na prezidenta.

3. Donatella Versace v plavkách

Slavná návrhářka se rozhodla, že chce vypadat jako sušená houba, co má na krku nepěkný nádor ve tvaru obličeje, a udělala pro to všechno. Má anorexii, posledních dvacet let strávila opalováním pod ozonovou dírou a převisy své scvrklé kůže používá jako přikrývku, když je zima.

4. Polonahý Pepa Rychtář

Josef Rychtář běhající po Itálii bez trička a bušící na dveře za pomateného řevu ve snaze vysvobodit polomrtvou Ivetu Bartošovou ze spárů italského lžihraběte Démonica Martucciho, to byl výjev jak ze speciální edice telenovely Esmeralda pro klub anonymních alkoholiků.

5. Džambulka na italské pláži

Macura zlitou Ivetu odtáhl do Itálie, narval na ni plavky naruby a vyklopil ji na pláži, kde Iveta v bezvědomí ležela jak vyvržený vorvaň ve spodním prádle z popelnice, a k tomu napsal, že je konečně šťastná. Foto kolovalo po Facebooku a jeho prohlížení hraničilo s nekrofilií.