Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

5 věcí, které diváky nebaví na letošní SuperStar 2018! Máte to taky tak?

Zdroj: instagram
+ Dalších 72 fotografií
Letošní ročník pěvecké soutěže SuperStar 2018 je nejen velkým zklamáním, ale i totálním propadákem co se týče sledovanosti! Minulé ročníky sledoval živě i více než milion diváků, letos je to stěží půl milionu. Co diváky odradilo nejvíce?

1. Porota Spousta diváků už od začátku vysílání, kdy běžela castingová kola, apelovala na špatné složení poroty. Nejvíce kritizovaný byl zpěvák Ben Cristovao (30), který sám vzešel ze SuperStar a podle diváků nemá tolik zkušeností ani takové nadání, aby mohl kritizovat či vybírat nové hvězdy! I slovenská zpěvačka Katarína Knechtová některým ležela pořádně v žaludku. A to hlavně tím, že zde v Česku není známá a ráda dávala své ano pohledným mladým mužům.

2. Moderátoři Neznámá Jasmina Alagič, která se zde ocitla z čista jasna a rovnou dostala tohle lukrativní místo, nebyla všem po chuti. I když se své role chopila celkem slušně, lidé si ji neoblíbili tak, jako předchozí moderátorky. Také její talent zastínila kauza kolem jejího vztahu s rapperem Rytmusem (41). Dlouhou dobu všude tvrdila že jde pouze o kamarádský vztah, až skoro ke konci soutěže šla dvojice s pravdou ven. Lidé se domnívají, že jde o chytře promyšlený marketingový tah.

Divákům také hodně vadil všudypřítomný Instagram moderátora Leoše Mareše (42). Lidé přece jenom sledují účty na Instagramu proto, že chtějí, ne proto, že jim to někdo cpe desetkrát během živého vysílání.

3. Soutěžící I když porota již několikrát zdůraznila, že letošní finalisté jsou fenomenální a mnohem lepší než v minulých ročnících, diváci jsou jiného názoru. Domnívají se, že se letos hodné sázelo na vzhled a na zcela jiné přednosti, než je zpěv. Také většině diváků překáží neustálé vyzdvihování růžové soutěžící Terezy Maškové, kterou podle nich protlačují mnohem víc než ostatní.

4. Změna pravidel Vypadávání po dvojicích je naprostá novinka a divákům je nad slunce jasné, že to TV Nova chce mít už za sebou. Pokles sledovanosti, menší stage a další faktory nasvědčují tomu, proč se nevyřazuje po jednom jako v minulosti, ale vypadávají rovnou dva soutěžící.

5. Trapné vtípky Moderátor Leoš Mareš i porotci se snaží celou situaci zachránit, a tak vtipkují na různá témata. Dokonce kdysi přísný a nekompromisní Paľo Habera je k nepoznání. Vtipkuje sám o sobě, své tvorbě a tančí na hlavním pódiu. Leoš si nedávno rýpl do Jasminy Alagič a jejich vztahu s Rytmusem a zřejmě je to vše na pokyn režie, aby se čísla aspoň minimálně zvedla.

Související články

Další články