Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

5 věcí, které byste neměly jíst, pokud chcete mít voňavou vaginu

Víte, jak na voňavou vaginu?
+ Další fotografie
Znáte ten pocit, kdy si tam dole nepřijdete zrovna nejvoňavější? Nemusíte trpět a bát se odhodit kalhotky ve vhodnou chvíli. Pokud omezíte konzumaci některých potravin, budete mít mušličku voňavější než kdy jindy!

Máte pocit, že se cítíte v průběhu dne? Tedy přesněji řečeno, že cítíte svou vaginu? Pokud jste vyloučila infekci a jiná onemocnění, půjde o nevyvážené pH, které pak způsobuje zápach. My ženy tento problém řešíme dost často, a tak je pro nás nepříjemné nechat si zuby svléct kalhotky na prvním rande nebo nechat někoho, aby nás orálně uspokojil. Takovým nervům ovšem odzvonilo, víme, jak si dopomoct k voňavé a čisté vagině.

Zdravá vagina by měla být po stránce pH vyvážená a měla by obsahovat dobré bakterie, které bojují proti infekcím. A zde se právě dostáváme k problému. Jídlo, které totiž sníte, může změnit hodnotu pH, ale i přirozenou vůni vaší mušličky.

Zajímá vás tedy, které potraviny vynechat a raději se jim obloukem vyhnout?

1. Koření

2. Cibule

3. Mléko

4. Chřest

5. Brokolice

6. Červené maso

Mohlo by vás zajímat

Další články