Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

5 věcí, které by všechny ženy měly bezpodmínečně stihnout do začátku prázdnin!

Řiďte se našimi radami a užijte si to nejkrásnější léto!
Zdroj: Profimedia.cz
Do konce června zbývají už jen 2 týdny, tak se štelujte do formy!

Letní sezona oficiálně začíná s úderem prvního července a posledním zvoněním!

Je úplně jedno, kolik je vám let. Tohle je 5 věcí, které byste měly stihnout, abyste si letošní léto užily, jak se patří.

1. Milovat své tělo

Zhubnout do plavek jste pravděpodobně nestihly, takže vám nezbývá nic jiného než vzít své špeky na milost a naučit se je hrdě nosit. Mužům je ve skutečnosti úplně fuk, jestli jste se před měsícem trápila tukožroutskou polévkou a kolik jste utratila v posilovně. Chytají se na vaše charisma, sex-appeal a sebevědomí.

2. Zbavit se zátěže

Hřejete si na prsou hada nebo nepoužitelného milence? Zbavte se ho co nejrychleji! Jestli vás irituje každý jeho pohyb, gesto i slovo, pravděpodobně to v létě nebude lepší. Když nepoužitelné zboží odložíte, dáte šanci novému románku, kterému léto přeje víc než jakékoliv jiné období.

3. Plánovat

Nevyplácejte svou dovolenou na nesmyslné akce typu „narozeniny tchyně“. Raději si ji šetřete na třítýdenní cestu do exotických krajů, na kterou budete vzpomínat celý rok.

4. Mládnout

Pamatujete si na to, jak jste se těšily na prázdniny na střední? A jak to prožíváte teď? Vraťte se do školních lavic a posbírejte zbytky energie, která vám zbyla. Léto je nejlepší příležitostí k tomu naučit se mít znovu radost ze života díky úplným maličkostem!

5. Odpouštět

Pokud vás během celého roku stačil někdo vytočit, naštvat nebo urazit, pusťte to z hlavy. Dejte si závazek, že celé dva měsíce nebudete pokoušet karmu formou výčitek a pomluv. Prostě se zbavte lidí, kteří vás zatěžují, a soustřeďte se jen na ty, kteří vám dělají radost, a těm věnujte maximum svého času i energie!

Související články

Další články