1. Plné

Klasickou představitelkou plných rtů je neodolatelná herečka Angelina Jolie. Právě lidé s plnými rty jsou velmi citliví a mezi jejich hlavní poslání patří rodičovství. Dokáží se dokonale vcítit do pocitů druhých, a tak jsou vždy připraveni podat pomocnou ruku. Pokud má váš partner plné rty, můžete si být jistí, že bude věrný a pro rodinu se roztrhá.

2. Úzké

Přestože se úzké rty většinou nepovažují za přednost, hrdou nositelkou tohoto tvaru je samotná vévodkyně z Cambridge Kate Middleton. Právě tito lidé jsou velmi zvláštní a v soužití s nimi se musíte chvíli aklimatizovat. Jde o samotáře, kteří si žijí ve svém světě. Pokud chcete žít s takovým člověkem, budete mu muset poskytnout dostatek prostoru a svobody. Bohužel se o takových lidech hovoří jako o nudných a frigidních jedincích.

3. Srdíčkové

Jde o rty, které mají horní ret nafouklý a svou konturou připomínají tvar srdce. Podobné rty má třeba sexy zpěvačka Rihanna (28). Tito lidé jsou předurčeni k tomu, být slavní. Milují, když jsou středem pozornosti, a tak jim záře reflektorů nedělá žádný problém. Vyžívají se v emočně vypjatých situacích a jejich život je jedno velké drama.

4. Vykrojené

Rty, které mají jasně dané kontury, působí téměř dokonalým dojmem. Těmito perfektními rty byla obdařena Taylor Swift, která o své přednosti ví moc dobře. Nositelé tohoto tvaru jsou většinou kreativní, a tak mají velmi blízko k umění. Jde o perfektní milenky, které v posteli předvádí opravdové divy.

5. Bez kontur

Pokud si neumíte vzpomenout na to, jak vypadají beztvaré rty, vzpomeňte si na Julii Roberts. Právě její rty nejsou nijak ohraničeny, a proto jim nejde přidělit tvar. Jde o snílky, kteří si neustále něco idealizují. Osoby těchto rtů jsou emočně labilní, a tak se těžko odhaduje jejich reakce.