Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

5 typů NEJNESNESITEL­NĚJŠÍCH holek na Facebooku!

Některá děvčata si neuvědomují, že určité fotky nepatří na sociální sítě, nýbrž do rodinného alba, popřípadě pouze pro oči těch nejbližších. Každým dnem zahlcují Facebook nejstupidnějšími fotkami, které v tak velkém množství ostatní jen nudí a štvou. Možná se tady spousta z vás najde a konečně pochopí, že takhle by to dál nešlo. Tohle je pět nejhorších typů holek, se kterými se můžete na internetu setkat.

1. Fanatické matky na mateřské

Tohle je ta nejrozšířenější skupina na sociálních sítích, která je všem trnem v oku. Nejenom že tahle fanatická tlupa dává na Facebook fotky svých čerstvě narozených dětí, které patří do rodinného alba, ale mnohem horší je, jak často nám je cpou pod nos. Všechny matky jsou posedlé tím, že zrovna jejich dítě je to nejkrásnější na světě. Omyl. Přiznejte si, že se rodí i naprosto ošklivé děti. Nikdo z nás, normálních lidí nestojí o tucet „profi“ fotek od fotografa, který fotí polonahé rodiče a jejich uřvané ratolesti. Pochlubit se, to ano, ale přestaňte nás obtěžovat každodenním postováním obrázků vašeho dítěte, které se zrovna vtipně uprdlo ve spánku.

2. Přemotivované odbornice

V tomto směru není nic horšího než přemotivované slečny, které dusí svůj problém v hloubi duše a myslí si, že si uleví, když za den budou na sociální sítě vkládat pět motivačních citátů. Tímto na sebe akorát prásknete, že jste malá dušička volající o pomoc, ale na povrch se tváříte jako největší borka. My chytří to poznáme okamžitě a je nám za vás trapně. Pokud máte stále nutkání něco takového psát, zkuste se vrátit do svých dětských let a zaveďte si opět deníček. Ušetříte si spoustu ponížení.

3. Milovnice psů

Samozřejmě že je velice ušlechtilé, když člověk nemyslí na sebe, ale i na druhé. Co se týče zvířat, bezpochyby to platí dvojnásob. Ale všeho proboha s mírou. Jestli přispíváte každou chvíli do inzerátů, kde se někdo snaží prodat právě narozená štěňata a najít jim domov, slovy, že to jsou nenormální lidé, kteří množí zvířata v panelovém bytě, patrně byste se měli přestat dívat na televizi a brát v potaz názory youtuberů, kteří procházejí těžkou emoční pubertou.

4. Chorobné selfíčkářky

Není tomu tak dávno, co vyšla studie, že neustálé focení selfie je znakem duševní poruchy. Vy si to snad nemyslíte? Člověk, který nedělá nic jiného než že se fotí z dvaceti úhlů denně, musí trpět nějakou narcistickou poruchou. Když se k tomu přidají ještě selfie snídaní, obědů a našpulených rtů, tak si obyčejný člověk uvědomí, že tato osoba má patrně naprosto nudný život. Tohle byste měla urychleně řešit!

5. Zamilovaná individua

Vyjadřování lásky může být na jednu stranu moc hezká věc, ale na druhou někteří lidé z toho zvládnou udělat naprosto nechutný kýč. Ukrutně zamilované fotky, které jsou doprovázeny nechutně kýčovitými obrázky. Dvojice, která se fotí několikrát denně a zasírá vám tak vaši zeď, na které jsou třeba občas i zajímavě věci. Co je ale ultra trapné, když si holka vyfotí selfie se zavřenýma očima v posteli a napíše, že si ji fotí miláček, když tak rozkošně spinká. Vážení, tohle je k zblití!

Související články

Další články