Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

5 typů mužů, na které si dejte majzla! Určitě vás totiž podvedou

Myslíte si, že by to ten váš nikdy neudělal?
V zamilovanosti si malujeme své vize růžovými barvami a věříme, že to bude navždy. Někdy se však romantika rozpadá už po několika letech. Důvod? Nevěra!

Pokud chcete předejít rozdrásanému srdci a bolesti ze zklamání dřív, než si nějakého muže pustíte k tělu, zaměřte se na pravděpodobnost toho, že vám bude nebo nebude věrný.

Výjimka samozřejmě potvrzuje pravidla, ale tohle jsou dost často muži, kteří vám zahnou dřív, než byste stačila říct slovo „děvkař“!

1. Egomaniaci

Krasavci a baviči zahledění sami do sebe si rádi zvedají sebevědomí novými úlovky. Na udičku však nechytají ryby, nýbrž další zvědavé milenky, se kterými vám po krátké známosti vytapetují nástěnku, ani nebudete vědět jak.

2. Workoholici

Pro muže, kteří upřednostňují práci před mezilidskými vztahy, je mnohem snadnější podvést stálou partnerku než pro ty, kteří poměr mezi prací a volným časem umí navolit zdravě. Workoholik se chce obvykle se ženou jen rozptýlit. A k tomu mu bude stačit i nová sekretářka.

3. Známé firmy

Pokud jste se seznámila s takzvaným „kancem“, před kterým vás všichni předem varovali, je dost pravděpodobné, že své přezdívce dostojí. Nemyslete si, že někoho se zálibou v nevěrách a avantýrách přeučíte. Naopak, stanete se další naivní ovečkou v řadě.

4. Komplexci

Muž, který si není jistý sám sebou, svou prací a svým místem na planetě, bude za každou cenu dělat to, co mu jde nejlépe. Spát se ženami. Zvlášť pokud vy jste na tom s kariérou i sebevědomím dobře, mějte se na pozoru, ať se na vás někdo nehojí!

5. Chudinky

Muži, kteří se neustále litují, také často padají do nových ženských náručí. Neustále potřebují někoho uchvacovat svým srdceryvným příběhem a doufat v něčí otevřenou náruč.

Mohlo by vás zajímat

Další články