Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

5 typů kamarádek, se kterými chodíte pařit! Holky, poznáte se mezi nimi?

Každá máme okruh svých nejbližších kamarádek. Některé jsou super, některé fajn, některé fajn, když se napijí, a s jinými to není k vydržení. Ale bohužel i s takovými se na večírku potkáte, i když byste je nejradši neviděla. Máme pro vás pět odborných definicí kamarádek, bez kterých by to na party nebylo ono.

1. Moralistka

Je rozumná a zodpovědná, svůj život má pevně pod kontrolou a nikdy, ale nikdy by se neutrhla ze řetězu. Dokud si nedá dvě skleničky vína! Potom se změní v rozjařenou puberťačku, se kterou je konečně sranda. Začne být otevřená a upřímná a bude bavit celou společnost. S touhle kámoškou se mejdany vždycky povedou. Dejte si však pozor, aby vám náhodou nezačala střízlivět, její morální kocovinu totiž nezvládnete.

2. Zoufalka

Je to ten typ děvčete, co má se sebou vážný problém. Musí být za každou cenu středem pozornosti. Mluví nejhlasitěji, směje se nejhlasitěji, všechny zdraví nejhlasitěji, ale taky chlastá nejvíc. Pro pozornost neváhá skočit na stůl nebo tancovat na baru či předstírat bisexualitu. Potom si vybere toho chlapce, který je nejvíc na šlupky, a jde s ním na toaletu. O svém kulturním zážitku bude vyprávět ještě týden a krásně si ho přibarví. A nejhorší na tom je, že má i spolubydlící, která je ze stejného těsta. S touhle se pařit nedá, vzdejte to, pokud sama nepochopí, že má problém, snad radši běžte pařit sama. Ona totiž není královnou vesmíru, jak si myslí, ale špínou společnosti, které se všichni smějí a ona sama si to ale nikdy nepřizná.

3. Hvězda

Taky máte takovou tu hrozně hezkou kámošku, se kterou rádi chodíte pařit, protože je kolem vás okamžitě milion chlapů? Pokud je navíc chytrá, vtipná a něco vydrží, gratulujeme, dejte jí přezdívku Sugar a nikam bez ní nechoďte. Její mejdany vždycky stojí za to, seznámíte se se spoustou nových lidí, zatančíte si, najdete muže svých snů a ještě se ráno probudíte s pocitem, že to byl zase super mejdan.

4. Sestra

Taková ta kamarádka, která když jí voláte, že jste se konečně po x letech narvala do sukně velikosti S, odpoví, ať ji okamžitě sundáte, než ji roztáhnete. Naprostá upřímnost je nezbytností stejně jako důvěra a neochvějný humor. Máte stejný vkus, podobné názory a jste nedílnou součástí života té druhé. Když s ní jdete na mejdan, nikdy toho nelitujete a často nepotřebujete ani nikoho jiného. A když vás začne obtěžovat nějaký ňouma, co je o hlavu menší než vy, neváhá se ho zbavit slovy: „Co je ti do toho, jak se mám, když máš půl metru?“ Prostě kámoška do deště.

5. Uplakánek

No jasně, všechny jsme tam byly. Od toho se přeci každou neděli scházíme, abychom si nad drinkem a zákuskem pobrečely jedna druhé. Tahle kámoška ale brečí poněkud často aka pořád. Celý život totiž není fér a všichni se proti ní spikli. Každý týden. Pravděpodobně to začalo tím, že jí jako malé zemřelo koťátko a to ji děsivě traumatizovalo. Po nějakém čase zjistíte, že kdybyste byla tím kotětem, raději zdechnete taky. Nenamáhejte se jí radit, stejně si sedí na uších. A běda, když se chcete podělit i o své trable, to jí se totiž stalo to samé a ještě horší!

Mohlo by vás zajímat

Další články