Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

5 triků žen, kterými zamotáte hlavu každému muži: Bude z vás naprosto paf!

Zdroj: pixabay
+ Další fotografie
Říká se, že v tom není žádná magie. Jak je však potom možné, že to některé ženy s muži umí lépe a vědí, jak si je omotat kolem prstu? Možná jen používají některou z těchto zbraní. Jsou totiž chytré a vědí, že těchto pět věcí na muže zaručeně platí. Které to jsou?

Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše, tak to prostě je. Občas se na muže musí prostě jinak, než si myslíte a je třeba přehodnotit nejen své komunikační dovednosti, ale celkový postoj k nim. Jak to však udělat, aby vám pánové leželi u nohou? Je to zatraceně jednoduché!

1. Komplimenty

Muži milují, když jim ženy vzdávají komplimenty. A ty nejmazanější vědí, že vzdát mužům kompliment a zjistit tak, v které oblasti leží jeho ego, je jednou z nejsilnějších ženských zbraní. Zkuste si takto získat mužovu pozornost a náklonnost a uvidíte, jak vám díky komplimentům otevře sám sebe.

2. Buďte zaneprázdněné

Nemáte čas odepsat hned ve chvíli, kdy vám cinká zpráva nebo se setkat jen proto, že si to v této vteřině vymyslel. Úspěšné ženy jsou v reálném životě zaneprázdněné a právě takové muži milují. Chtějí mít u sebe někoho, kdo nebude neustále dostupný. I když to možná zní hloupě a zidealizovaně, muži mají rádi ženy, které mají vlastní svět a život.

3. Mlčeti zlato

Muži nemají rádi, když žena mluví příliš. Po pár minutách se stejně přepnou do módu, kdy přestanou poslouchat. Pokud budete potichu, bude váš vysněný muset přijít na důvod vašeho chování sám a vy tak zjistíte, zda dokáže číst mezi řádky.

4. Buďte prostě žena

Chápeme, že jste silná a sebevědomá žena, která si ráda vše udělá sama. Občas je však fajn ukázat, že potřebujete pomoc, i když to zrovna není váš případ. Muži totiž milují, když mohou být hrdiny a přispěchat na pomoc ženě, která je v nesnázích. Jednou za čas využijte jejich síly, budou se díky tomu cítit skvěle!

Související články

Další články