Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

5 triků, jak z práce vyštípat nepříjemnou kolegyni

Jde o boj na život a na smrt?
Zdroj: profimedia
Každý z nás se už určitě setkal na pracovišti s krávou, kterou by nejradši poslal na Měsíc. Prostě ne všichni si sedneme, ale určitě se shodneme na tom, že sdílet stejný pracovní prostor s naprosto nesnesitelnou kolegyní je o nervy. Tohle je 5 zaručených triků, pomocí kterých ji vyštípete z místa.

Jelikož v práci trávíme opravdu dost času, je pro nás taky důležité, s kým ten čas trávíme. Pokud máme štěstí a na pracovišti působíme s nekonfliktními lidmi, je na čase slavit, v opačném případě nevěšte hlavu. Máme pro vás pár tipů, které vám pomůžou protivnou kolegyni vyštípat z práce.

1. Vyspěte se s šéfem

Začneme hned zostra. Pokud si zařídíte sympatie svého nadřízeného, nemá kolegyně šanci. Stačí panu nadřízenému splnit pár jeho prasáckých přání a on vám pak rád taky jedno splní. Navíc se budete cítit jako vítěz a kolegyně pukne vzteky.

2. Ignorace

Nic nevynervuje člověka víc než ignorace. Proto tu nesympaťandu ignorujte a vůbec na ni nereagujte. Pokud je kolegyně typ, který se rád hádá, rozhodně jí tímto zkřížíte plány a ona se začne v práci nudit.

3. Znemožněte jí pracovat

Vymyslete cokoli, čím jí uškodíte v odvedení jejího pracovního úkolu. Smažte jí počítač, omylem jí polijte hotový projekt. Zařiďte to tak, aby se na ni šéf naštval a ona měla velké problémy. Co na tom, že na vás bude naštvaná, hlavní je, že bude mít co vysvětlovat.

4. Ať žijí pomluvy

Je to trochu dětinský způsob boje, ale když už nic jiného nezabírá a madam je nevyhoditelná, zkuste ji vynervovat. Ženy pomluvy dokáží vždy perfektně vykolejit, a pokud se vám podaří vypátrat něco opravdu peprného, byl by v tom čert, aby se nerozhodla z práce odejít.

5. Staňte se její kamarádkou

Přátele si drž u těla a nepřátele ještě blíž. Přesně tímhle heslem se řiďte. Co se s tou mrchou jen tak naoko skamarádit a navrhnout jí jinou práci? Kdo jiný jí vysvětlí, že je pro tuhle práci moc dobrá a zaslouží si lepší pozici. Třeba se vám podaří ji přesvědčit a slečna sama vyklidí pole.

Související články

Další články