Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Silvestr je tu! 5 triků, jak někoho konečně dostat do postele

Zdroj: profimedia.cz
pro ženy
Toto je čtení pro zoufalé ženy. Jste sama a potřebujete chlapa? Je čas s tím něco udělat. Silvestr je tady a vy máte jedinečnou příležitost dostat někoho do postele. Mějte na paměti, že tato příležitost se opakuje jen jednou za rok, takže by bylo záhodno ji využít. S našimi pěti triky se vaše šance zvyšují.

Slovo sex už je vám natolik vzdálené, že si pomalu ani nepamatujete, jak se tato činnost provozuje? Koukáte se každý den na romantické filmy a představujete si, že jste hlavní hrdinkou? Pouštíte si sexuální scény ústředních hrdinů několikrát za sebou? Pak si potřebujete pořádně užít. Nalákat někoho do postele po dlouhé době nedobrovolného půstu bývá složité, ale s našimi radami to nebude tak hrozné.

1. V první řadě je důležité se vůbec na nějakou silvestrovskou party dostat, což v dnešní době Facebooku a ostatních sociálních sítí nebude takový problém. Kámoška kámošky určitě bude znát kámošku, která bude znát někoho, kdo pořádá mejdan a je mu úplně ukradené, kdo na něj přijde. Na guest listy nehrajte.

2. Nezapomeňte obléknout se jako kočička, ať už je vaše postava jakákoli. Zavolejte kamarádce, která se jednou namalovala a povedlo se jí to, ať vám spraví fasádu. Je jedenadvacáté století. S dnešními kosmetickými tríčky můžete s extrémně vykonturovaným obličejem vypadat jako vyhublá modelka.

3. Najděte si na večírku takové místo, odkud budete mít o všem přehled a zároveň vás nepůjde přehlédnout. Zní to sice, jako kdybyste se měla postavit na bar na hlavu nebo vyčkávat, kdo všechno přijde na kuřmísto před barák, ale vy určitě vymyslíte strategičtější pozici. Jen tak vypozorujete, kolik je kolem vás mlsných kocourů

4. Sama víte, jak reagujete a vnímáte svět, když jste opilá. I když naproti vám nesedí zrovna George Clooney, s přibývajícími panáky je tak nějak čím dál víc sexy, až ho najednou chcete obejmout... nohama. On to má stejně. Tak ať v něm proudí alkohol jako ve mlejně voda. To máte na starost vy.

5. Když už vůbec nic nezabírá, zabalte si do kabelky platíčko Rohypnolu a v nestřeženém okamžiku ho svému objektu zájmu nasypte do pití. Uvidíte sama, že pak s vámi půjde, i když to vypadalo, že předtím neměl zájem. Akorát ho budete muset lehce podpírat. Na pokoj vám ho může pomoci dotáhnout kamarádka. Třeba ta, co vás malovala.

Související články

Další články