Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

5 triků, jak donutit vyhlédnutého fešáka, aby kopl svou holku do zadku!

Zdroj: profimedia
Nemůžete si pomoct, ale je to láska! I když má jinou partnerku, mezi vámi to jiskří a jediné, co vám brání ve spokojeném životě, je právě ona! Nevíte, jak donutit zadaného chlapa, aby se už jednou pro vždy rozloučil s minulostí a žil s vámi? Těchto 5 věcí vám k tomu pomůže.

Stýkáte se s ním už měsíce, on vám slibuje, že se s ní rozejde, jenže stále se nic neděje? Muži jsou prostě bastardi, a tak je potřeba je pořádně pohlídat Jestli je zadaný a i přesto vám stojí za to o něj bojovat, poradíme vám. Tohle je 5 rad, které ho odvedou od jeho staré a přivedou ho k vám!

1) Zahrňte ho sexem

Čím líp zblbnout chlapa než sexem. Nejjednodušší a nejúčinnější nástroj v rukou žen. Nabídněte mu ze svého repertoáru to nejlepší, co na tom, že ve vztahu ho už takový sex nečeká, důležité je, že teď ho to naláká. Proměňte se tedy v trochu levnou dívku, která mu splní, co mu na očích vidí.

2) Netlačte na něj

Nátlak nesmí být patrný. Muži se pak zablokují a nepohneme s nimi. Proto si je k sobě poutejme krůček po krůčku a hlavně nenápadně! Řiďte se heslem povolit, přitáhnout a hlavně žádné scénky a hádky, na to žádného chlapa nenalákáte. Navíc doma to asi nebude mít dvakrát růžové, a tak mu buďte vždy tou milou a pozitivní náručí, která pohladí, polituje, pomazlí

3) Chvalte ho

Možná se vám to zdá moc průhledné, ale muži naši taktiku stále nezaregistrovali a na milé slůvko reagují vždy. Nešetřete tedy chválou pro svého vyvoleného! Uvidíte, že se bude čepýřit jako páv a bude se cítit opravdu výjimečně. Doma na něj bude čekat jeho protivná přítelkyně, která ho seřve hned ve dveřích. Ke komu se bude vracet radši?

4) Nemluvte o ní hnusně

Přesto, že o muže soupeříte se svou sokyní, nikdy nedejte najevo, že se cítíte ohrožená nebo dokonce žárlíte. Pokud budete jeho přítelkyni neustále shazovat, bude ji přirozeně chránit a vy budete působit jako zoufalka. O jeho současné se snažte mluvit co nejmíň, a když už, tak neutrálně

5) Slibte mu odměnu

Každý úkol se plní líp, pokud máme slíbenou odměnu, no řekněte sama. Proto svému vysněnému slibme, co dostane za to, že v rychlosti sbalí kufry a řekne minulosti papa. Jde o chlapy, a tak splnění nějaké jejich tajné sexuální úchylky bude tou největší motivací.

Související články

Další články