Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

5 tipů pro vášnivou noc

Valentýn 2021
V neděli je tu Valentýn. Svátek lásky, partnerství a samozřejmě i vášně a sexu. Pokud chcete, aby si vaše drahá polovička dlouho pamatovala právě tuto noc, měli byste tomu dopomoci. Přinášíme vám tedy pár rad, jak si užít svátek všech zamilovaných v karanténě se vším všudy.

Sex a vášnivá noc k Valentýnu patří stejně jako květiny a čokoláda. Letos o to víc, když ho většina z nás bude trávit doma. Těžko vyrazíme na romantickou večeři, za kulturou nebo na víkend do přírody, je tedy ideální věnovat letos přípravě na tento sváteční večer více pozornosti než obvykle.

Nebojte se, nenecháme vás v tom! Inspirovat se můžete našimi pěti základními radami, jak si letošního Valentýna užít v posteli se vším, co k tomu patří.

1. Vytvořte romantickou atmosféru

Pokud si vaše polovička zakládá na romantice, sáhněte po klasice v podobě okvětních lístků rozházených po posteli, ložnici nebo jimi vyznačte cestu, kam chcete, aby se její kroky ubíraly. Vše završte pugétem růží položeným na polštáři se vzkazem, že dnešní noc bude pro oba nezapomenutelná.

2. Láska prochází žaludkem

Toto přísloví pro vás asi není žádná novinka, proto ani letos nic nepodceňte, a když si nemůžete na dobré jídlo nikam zajít, pusťte se do jeho přípravy sami. Nemusí to být nic světoborného. Nikdo od vás nečeká svíčkovou se šesti, ale spíše takové to zobání k romantickému filmu. Vsaďte tedy na afrodiziakální potraviny, které udělají s vaším tělem divy. Ideální je čokoláda, granátové jablko, chilli nebo jahody, které jsou považovány za Venušiny plody pro obě pohlaví.

3. Nezapomenutelná noc

Aby byla vaše společná noc opravdu nezapomenutelná, musíte se o to přičinit i jinak, a to znamená, hlavně dostatečně vydržet. Pokud víte, že s tím máte problém, nebo vás partnerka natolik vzrušuje, že by to mohlo dopadnout špatně, sáhněte po pomocníkovi. Doporučujeme stoprocentně přírodní přípravek na podporu erekce s rychlým nástupem. 30 – 60 minut předtím, než budete chtít tu šelmu v sobě vypustit, si dejte tabletu Amarexu a uvidíte, jaké se budou dít v posteli věci. Přípravek je zcela jedinečný a bát se ho určitě nemusíte, je doporučován jedním z nejuznávanějších českých urologů.

4. Poznejte jeden druhého

V pauzách si s protějškem povídejte, poznávejte se, nebo si třeba zahrajte nějakou erotickou společenskou hru. Existuje jich nepřeberné množství. Některé jsou stavěny na otázkách, jiné na úkolech. Záleží jen na vás, kterou variantu si vyberete. Jedno je ale jisté, pokud si k ní dáte pár skleniček, atmosféra se uvolní a další kolo sexuálních hrátek bude ještě divočejší, než to první.

5. Snídaně do postele

Není nic hezčího, než usínat v objetí svého partnera, proto se snažte, aby to tak dopadlo i u vás. Ráno pak vstaňte dříve, připravte snídani, dejte růži do vázy, povzbuďte se Amarexem a opět předveďte, že ta včerejší noc nebyla jen náhoda a že tohle vás teď čeká pokaždé, když se spolu pomilujete. Díky tomuto malému zázraku si můžete dělat Valentýna klidně každý den a nečekat jen na 14. únor!

Související články

Další články