Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

5 tipů na vánoční dárky, které si nikdy nekoupíte. Zn.: Pouze pro miliardáře

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie

Vánoce pomalu klepou na dveře. Pokud stále nevíte, čím potěšit své blízké (případně sami sebe), a současně patříte mezi miliardáře, kteří si mohou dovolit rozhazovat peníze plnými hrstmi, máme pro vás několik skvělých tipů

Stromový dům – nejedná se o chýši postavenou na stromě, nýbrž o luxusní nemovitost v ceně 62 milionů USD, tedy cca 1,24 miliardy Kč. Mimo jiné k ní patří obrovský bazén, vlastní řeka, přistávací plocha pro vrtulníky a výtah poháněný vodou.

Soukromá jachta – vzhůru na moře! Na palubě jachty navržené společností Bannenberg & Rowell Design se můžete třeba opalovat na obrovské terase nebo koupat v bazénu s proskleným dnem. Majitel má navíc k dispozici apartmá s vlastním balkonem a vířivkou. Líbí se vám? Za 92 milionů USD může být vaše.

"Pánská klubovna" – nemáte se kde scházet se svými přáteli na skleničku? Co takhle pořídit si tuto unikátní "klubovnu", která ve svých útrobách ukrývá například posilovnu, lázně nebo interaktivní knihovnu s posuvnými policemi?

Soukromý tryskáč – přepychový Sky Yacht One bezpochyby udělá radost všem milovníkům létajících strojů. Stojí za zmínku, že tento tryskáč vznikl díky spolupráci mezi firmou Embraer (jeden z největších výrobců letadel na světě) a známým designérem Eddiem Sottem. Cena? Pouhých 83 milionů USD.

Miniponorka – miniponorka Triton Submarines je určena pro tři osoby a může se ponořit až do hloubky necelých 11 km.

A který z těchto dárků byste chtěli najít pod stromečkem vy?

Související články

Další články