Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

5 tipů na romantické schůzky ve dvou: Už si nemusíte lámat hlavu, kam vzít svoji drahou polovičku!

Piknik je dobrá forma romantické schůzky, nemyslíte?
Ať už s randěním teprve začínáte, nebo žijete v dlouhodobém vztahu, není špatné čas od času propadnout kýčovité romantice a užít si pohádkové chvíle ve dvou. Pokud vás nenapadá, kam svého partnera vzít, máme pro vás 5 tipů.

Nezáleží na tom, jestli jste s partnerem den nebo rok, společné chvíle utužují vztah a o něj je třeba pečovat. Je jasné, že po letech člověk zleniví, a tak ho přestanou napadat nápady na pohádkové chvíle. Naopak pokud se s sexy fešákem teprve oťukáváte, pak vám v cestě za určitými činnostmi bude stát stud. My pro vás máme 5 tipů na romantické zážitky, které se budou líbit jak čerstvým, tak i dlouhodobým partnerům.

1. In-line dráha

Není nic lepšího než společně strávený čas, který nejen uspokojí vztahové požadavky, ale vy si dáte do těla a posilníte svou postavu. Navíc při sportu se vám budou uvolňovat endorfiny, a tak bude prožitek z rande ještě větší.

2. Louka s pořádně plným piknikovým košem

Kostičkovaná deka, sendviče, šampus – to vše vám dopomůže k pohodové atmosféře. Navíc při relaxu na dece bude spousta času na komunikaci, která je ve vztahu extrémně důležitá.

3. Koňský ranč s projížďkou

Říká se, že nejhezčí pohled je z koňského sedla, tak proč si tento pohled pořádně neužít. Koukněte na nejbližší farmy v okolí a hned si zarezervujte romantickou vyjížďku.

4. Cesta parníkem

Už jste si někdy užili romantické chvíle na vodě? Můžete využít parník, loďku nebo ukotvený hausbót, uvidíte, že na to dlouho nezapomenete.

5. Procházka po historických památkách

Co takhle projít se historickým centrem nejbližšího města nebo si zahrát na princeznu v zámecké zahradě. Takových možností nabízí naše republika tisíce, tak se nebojte je vyzkoušet.

Mohlo by vás zajímat

Další články