Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

5 tipů, jak si šikovně zabalit na cesty: Zachrání vás před nervovým zhroucením

+ Další fotografie
Každý to určitě zná. Doba dovolených je v plném proudu a i vy se balíte na svou brzkou cestu. Jak se však zabalit efektivně a tak, aby na vás nešly mrákoty? My to víme! Máme pro vás několik jednoduchých rad na cestu, jak se netrápit s balením věcí, které v kufru mohou nadělat pěknou neplechu. Nikdo přeci nechce mít při příjezdu sprchový gel všude...

Říká se, že objevování nových a zajímavých míst je to, co udělá člověka šťastným. Cestování člověku dá něco, co si nemůže koupit, což je poznání. Nejen poznání krásných míst, která jste ještě neviděli na vlastní oči, ale hlavně poznání o nás samotných. Vezměte kufr a zabalte si na dovolenou svých snů. S radami, které vám přinášíme, se vám bude balit jedna báseň.

1. Hodně oblečení, ale za žádnou cenu ho do toho kufru prostě nemůžete dostat! Toto zná nejen každá ženská. Oblečení neskládáme, ale svineme do těsných válečků. Ušetříte více místa a věci nebudou takové pokrčené.

2. Křehké věci nacpěte do ponožek. Ponožky nacpěte do bot. Boty nacpěte do igelitových koupacích čepic (to jsou ty, které najdete na hotelových umyvadlech a obvykle nevíte, co s nimi). Takže dobrý tip na cestu zpět…

3. Lahvičky s tekutým obsahem nejdříve překryjte čtverečkem celofánu, až potom zavažte. Takto vám žádný obsah nevyteče, takže žádné oblečení od šamponu a ani nic podobného.

4. Chcete si vzít svoje oblíbené šperky a bojíte se, že se vám během cesty všechny do sebe zamotají? Už nemusíte! Řetízky protáhněte brčkem a oba konce zapněte. Nezamotají se vám.

5. Dobře vám poslouží i pouzdro na kontaktní čočky. Malou nádobku můžete naplnit krémem, abyste s sebou nemuseli tahat celé balení.

Mohlo by vás zajímat

Další články