Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

5 tipů, jak se znovu dostat do formy a nepolevit

Být fit chce určitě každý.
Zdroj: Profimedia.cz
Každý to známe, novoroční předsevzetí jsou již dávno pryč. První týdny jste makala jak o závod a teď se sotva zvednete z gauče. Zimní období nám v tom ani trochu nepomáhá a nevíte, jak dál? Tady je několik rad, které vám pomůžou se nakopnout!

Končí nám pomalu únor, na novoroční předsevzetí jste už dávno zapomněla a jen stěží si vzpomínáte, jak vypadá vaše tělo pod zimní bundou. Přečtete si následující tipy, které vás nakopnou pracovat opět sama na sobě.

1. Motivační vzkazy Denně vám chodí několik mailů, SMS zpráv a různých informací. Některé jsou užitečné, jiné však naprosto k ničemu. Na různobarevné papírky napište sama sobě povzbuzující vzkazy. Jakékoliv! Vylepte je na ledničku, skříň nebo na dózu od kafe. A až si půjdete ráno udělat kafe, určitě vás to nakopne více než samotná káva.

2. Oblečení Kdo by nemiloval nové hadříky a hlavně nakupování. Udělejte si radost a kupte si nové legíny na cvičení nebo třeba celou soupravu! Zaručeně vám zvýší chuť jít si zacvičit. Staré vytahané tepláky okamžitě vyhoďte do popelnice. Potřebujete se cítit dobře, i když cvičíte. Nechcete přeci vypadat jako koště! Tip na hezké oblečení do fitka naleznete ZDE!

3. Fitness centrum Najděte si v blízkosti vašeho bydliště fitness centrum či sportovní areál s různými možnostmi. Čím blíže bude, tím lépe! Po práci či ještě před prací si můžete jít v klidu zacvičit. Nebudete muset dojíždět přes celé město a ten čas, co vám to ušetří, bude k nezaplacení. Můžete ho strávit po cvičení třeba v sauně. A to zní jako super třešnička na dortu, že?

4. Vemte kamarádku, přítele… kohokoliv Ve dvou se to lépe táhne, to víme všichni. A ve cvičení to platí také! Budete se navzájem více motivovat a zlepšovat. Jako bonus strávíte plnohodnotný čas s blízkou osobou. Zaručeně budete mít lepší pocit než strávit holčičí odpoledne na kávě a ještě s čokoládovým dortem.

5. Rituál Udělejte si ze cvičení rituál, naplánujte si ho. Mějte připravené věci na cvičení ve speciální tašce (žádná igelitka, PROBOHA!), kterou budete mít neustále na očích. Bude vám připomínat, že nastal čas cvičení a že je čas si vzít tu krásnou soupravičku, co jste si koupila. Najděte si chvíli, kdy budete sama se sebou a svým tělem. Zamilujete se do toho pocitu.

Související články

Další články