Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019 Vánoce 2019

Nejnovější kauzy

5 tipů, jak se perfektně vyrovnat s tím, že vás partner podvádí!

I z nevěry se dokážete oklepat, tomu věřte.
Pokud jste se dozvěděla, že vás partner podvádí, pravděpodobně se vám zatajil dech, rozbušilo srdce a udělalo špatně od žaludku. Nebojte se, za chvilku tyto příznaky zmizí a vy se k situaci postavíte po svém. My pro vás máme 5 tipů, jak se s partnerovou nevěrou vyrovnat co nejrychleji.

Mužům se prostě nedá věřit, mají v kalhotách kompas, který jim udává směr. Pokud už je ovšem váš milý tak bezohledný a jeho povyraženíčka praskla, pravděpodobně máte pocit, že zažíváte nejhorší životní období. Nebojte, v životě bude ještě tisíckrát hůř. Až se ze šoku oklepete, začněte jednat. Jak se k nevěře partnera postavíte, je jen a jen na vás. My pro vás máme ovšem pár rad, které vám pomohou se z nevěry nezbláznit.

1. Vytlučte klín klínem

Ano, rozumíte tomu správně, oplaťte mu to. Uvidíte, že se vám okamžitě uleví a hlavně přejde pocit žárlivosti.

2. Restart mozku

Pokud to dokážete, jednoduše vymažte paměť a fungujte dál. Kdo z nás to ovšem umí?

3. Může si koupit odpustku

Právě teď máte dokonalou příležitost, abyste od partnera dostala tu šíleně drahou kabelku, kterou by vám normálně nikdy nekoupil.

4. Čas na tresty

Užijte si tu dobu, kdy můžete svého partnera beztrestně týrat a on se nechá. Jen mu dejte co proto, uvidíte, že si to příště rozmyslí.

5. Kdy jindy se rozejít než teď

Pokud jste do teď nenašla odvahu rozejít se s tím záletníkem, teď k tomu máte ideální příležitost. Vítej, nový živote!

Mohlo by vás zajímat

Další články