Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

5 tipů, jak se letos na jaře skutečně zbavíte všeho špatného a nastartujete lepší život!

Zdroj: Profimedia.cz
Možná už máte plnou hlavu zaručených detoxikací a očisty těla i ducha... Jenže vyčistit se po zimě od všeho špatného může být mnohem jednodušší, než jste si mysleli. Po zimě se chceme zbavit všech jedů a odpadu, které se usadily v našem těle. Toužíme se probudit do plné síly a být plni energie.

Zapomeňte na diety a půsty, ale pusťte se do následujícího zázračného detoxu!

1. Do nového života s čistým štítem

Vyčistěte vzduch. A nejen od prachu a roztočů, ale především těžký vzduch, který visí nad vašimi vztahy. Pokud jste se po poslední roztržce dlouho neozvali bratrovi nebo tchyni, je na čase vyčistit vaše vztahy a znovu se zhluboka nadechnout.

2. Pořádek ve skříni i duši

Udělejte místo. Zbavte se všech věcí i lidí, kteří se kolem vás kupí a vy je k životu nepotřebujete. Nadbytečné oblečení odneste na charitu, s lidmi, kteří vám nic nedávají, se přestaňte stýkat.

3. Odlehčete se

Nejen nadbytečnými kily, ale i starostmi si ubližujete. Přestaňte na sebe mít přehnané nároky a sami si udělejte priority. Neztrácejte čas zbytečnostmi. Žijete totiž jen jednou.

4. Nadechněte se

Dlouhou dobu setrváváte ve vztahu, ve kterém nemůžete být sami sebou? Jste svázáni konvencemi, kterým sami nevěříte? Pryč z těch zbytečných pout!

5. Osvoboďte se

Váš život bude jen takový, jaký si ho uděláte. Nemusíte se přizpůsobovat nikomu a ničemu. Kašlete na to, že se všichni kolem vás vdávají nebo naopak rozvádějí. Kašlete na to, že váš soused má nové auto, zatímco vy jen kolo. Rozhodujte se srdcem a svobodnou vůlí a dejte letošnímu jaru možnost, ať ve vás probudí vaše přirozené já!

Související články

Další články