Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

5 tipů, jak se cítit lépe a najít sebelásku: Mít se rád je důležité!

+ Další 2 fotografie
Mít se rád je to nejdůležitější v životě. Odvíjí se od toho celý váš život, jak vnitřní, tak i ten vnější. Už jste se někdy přistihli, jak se na sebe mračíte do zrcadla či se za všechno pořád jen bičujete? Je načase s tím přestat. Život plyne jako voda a čas se nedá zastavit. Začněte hned dnes! Jak však najít sebelásku sami v sobě? Dáme vám pár rad.

1. Teď a tady Nezáleží na tom, co jste prožili nebo co prožijete za 10 let, až budete mít splacenou hypotéku či konečně zhubnete. Ne, opravdu nezáleží na tom, jak se budete někdy v budoucnu cítit. Samozřejmě, že pokud budete jíst jídla z rychlých občerstvení a nebudete pracovat, nebudete se mít ani teď a ani nikdy líp. Ale to je zase jiná kapitola… Teď jste to vy v té nejlepší podobě. Jste ve správný čas na správném místě. Věřte si.

2. Všechno plyne Jednou něco přijde, pak zase odejde. To je prostě koloběh života, který nemůžeme zastavit. Díky tomu se však můžeme učit novým věcem a posouvat se ze zkušeností, které nám přišly do života. Snažte se uvolnit a nechat život plynout.

3. Učte se V každé věci, která se vám v životě stane, můžete najít pozitiva. Především v těch špatných, i když to na první pohled tak nevypadá. Čím silnější zážitek, tím se dostanete hlouběji do svého myšlení a k pochopení celého problému. Vzestupy a pády jsou ten nejlepší učitel.

4. Pozitivní myšlení Nebuďte přehnaně sluníčkoví. Pozitivní postoj vede ke krásnému a šťastnému životu. Ne, tak to opravdu není pravda a musel to říct nějaký zmanipulovaný sluníčkář. Krása života je ovšem v té proměnlivosti. Nebraňte se negativním myšlenkám. Nechte je proudit, prociťte je. Nesetrvejte však v těchto myšlenkách dlouho. Po každé bouřce přijde sluníčko a pak zase bouřka… Vše je jen o vaší hlavě a myšlenkách, které vám létají hlavou.

5. Na co se zaměřujete, to roste a sílí Uvědomujete si vůbec, na co celé dny myslíte? A teď rozhodně není řeč o povinnostech jako je placení nájmu atd. Na co opravdu myslíte v hloubi své duše, když se ráno probudíte. Ráno dělá den a to, na co se zaměříte, prostě bude sílit. Když se podíváte do sebe, teprve pak se opravdu probudíte.

Mohlo by vás zajímat

Další články