Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 tajných signálů, které vám prozradí, že máte doma toho pravého

Láska je krásná, že?
Zdroj: twitter
Randíte už stovky let a stále jste nepotkala toho pravého? Stálo vás to nespočet energie, slz i životního optimismu? Je na čase přehodnotit svá výběrová kritéria a řídit se jednoduchým návodem. Zde je 5 signálů, které vám zaručí lásku na celý život a pohodový vztah.

Co se týče partnerských vztahů, není to jednoduché nikdy, co si budeme říkat. Láska časem vyprchá, prvotní vzrušení zmizí a ani krása není trvalá. Pokud jste se rozhodla s někým strávit zbytek nebo alespoň velkou část svého života, je potřeba zaměřit se na mnohem hlubší vlastnosti, než je jen obal balení. Musíte milovat celek, tedy i vlastnosti a zlozvyky, které nejsou zas až tak příjemné. Muž, který s vámi bude kráčet životem, musí být ten NEJ, a to ve všech ohledech. Splňuje tato kritéria váš současný partner?

1) Nejlepší kamarád

Jelikož s tímto člověkem chcete zažívat i jiné zážitky než ty čistě sexuální, bylo by fajn, kdybyste si ho uměla představit i v roli kamaráda. Kamarád je člověk, který vás podpoří, když je potřeba, rozesměje, když nemáte chuť se zrovna smát, pohladí, když je vám mizerně, a pochopí, když nemáte sílu šířit kolem sebe pozitivní vlny. Je takový váš partner? Pokud shořel jak papír hned v tomto bodě, neváhejte se s ním rozejít ještě dřív, než dočtete tenhle článek. Mít po svém boku sebestředného blbce, který potřebuje péči a neustálou přítomnost klauna, který ho bude bavit, je za trest a rozhodně vás s ním harmonická budoucnost nečeká.

2) Nejlepší životní učitel

Protože do svého života přitahujeme situace a osoby, které nás někam posouvají, je dobré se zamyslet, proč je po vašem boku zrovna tento muž. Není to náhodou tak, že už vám vše užitečné předal a je na čase se posunout dál? Pokud máte pocit, že ne, měla byste se svým partnerem cítit stejné životní naprogramování a stejný směr. Ideální pár by měl fungovat jako celek, ne jako dvě samostatně fungující jednotky, a tak se zamyslete, jestli to tak funguje i u vás doma. Na partnerových chybách musíte spatřovat i ty své, protože právě on je pro vás tím nejlepším zrcadlem vaší osobnosti.

3) Nejlepší milenec

Ne, ani na sex jsem při volbě svého pana Božského nezapomněla. Pokud i po letech ucítíte k partnerovi přitažlivost, je to záruka silného pouta, které se jen tak nezpřetrhá. Jistě že nejde kvalitní vztah postavit pouze na skvělé souloži, pokud je ovšem tato oblast výborná, jde o jedno ze záchranných lan, které váš vztah udrží i v období krize. Hrajte si stále jak puberťáci a nezapomínejte na čas určený jen jeden pro druhého. Jelikož stud opadl, můžete zkoušet nepoznané a zažít nevídané!

4) Nejlepší ochránce

Přenesme se přes moderní vzorec silné, úspěšné a nezávislé ženy a vraťme se trochu blíže k zemi. To, že je žena nezávislá a samostatná ve svém profesním životě, by se nemělo odrážet v soukromí. Muž je od nepaměti zakladatel rodu, a tak se držme starého, ale osvědčeného hesla: „Žena následuje muže.“ Nemusí to z nás nutně dělat pipinky bez názoru, které čekají u plotny na toho svého alfa samce, ale nepřebírejme partnerovi jeho roli vůdce. Uvidíte, že to náležitě ocení a z vás se stane opečovávaná princezna.

5) Nejlepší chlap

Sečteno, podtrženo, svého partnera musíte milovat i v dobách horších a méně romantických, než jsme tomu zvyklé z romantických filmů. Zamyslete se, jaké chyby váš partner má a jaké pocity ve vás tyto chyby vyvolávají. Jde o malichernosti, nad kterými se lze pousmát, nebo vás rozpalují doběla? Tento bod je asi nejtěžší a vypadne na něm asi nejvíce kandidátů na „muž mého srdce“. Ovšem partnera máme milovat i s jeho chybami, a tak se dá říct, že musíme milovat i ty jeho prokleté chyby.

Tak jak dopadl ten váš miláček, obstál v těchto pěti bodech?

Související články

Další články