Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

5 superkamenů, které vás zázračně vyléčí a vyřeší vaše problémy

Kameny mají neuvěřitelnou moc.

Léčivé kameny a minerály se pro svůj účel používají po staletí, ale existují úpravy, které z už tak silných kamenů udělají nepřekonatelný amulet, jenž díky zesílenému účinku funguje skvěle i v přetechni­zovaném moderním světě.

Jaspisová koule jako štít proti stresu

Pokud trpíte stresem, bude se vám hodit jaspis, který dostal přízvisko dalmatin. Má totiž podobné tmavé skvrny jako tento pes. Přináší klid, oporu a pomoc ve stresu. Taky vám zlepší organizační schopnosti a dodává odvahu realizovat vaše záměry. Můžete ho použít jako výborné antistresové koule, které navíc vyzařují pozitivní energii a neobvykle vypadají. Jedna může být vaše už za 70 korun.

Jaspisová koule

Ametystový anděl pro silnou ochranu

Ametyst se považuje za jeden z nejsilnějších kamenů určených na ochranu. Krom toho je velmi spirituální, takže nabízí pohled do skutečné podstaty člověka a je oblíbený na podpoření meditace a někdy i věštění. Díky takové symbolice je ideální k vytesání anděla, který vás bude chránit za všech okolností. Koupit ho můžete už za cenu okolo stovky.

Ametysový anděl

Obsidiánové srdce střežící věčnou lásku

Obsidián je tajemný kámen, který znali už severoameričtí indiáni. Je to kámen, který nás zavádí do našeho nejhlubšího nitra a vynáší na povrch pravdu. Obsidián ve tvaru srdce je ideální k tomu, aby byl použit na podporu vztahu a partnerství. Jelikož aktivuje logické myšlení, určitě vám pomůže přejít všechny vztahové spory. Za cenu kolem sta korun je to ideální dárek!

Onyxové srdce

Křišťálová geoda, která vás skutečně uzdraví

Křišťál je nejúčinnější léčivý krystal na světě. Dokáže pohltit energii a současně ji ve správnou chvíli uvolnit. Ve svém okolí vytváří naprostou harmonii a soulad, který podporuje psychiku a léčí fyzické projevy nemoci. Hodí se jako pomůcka pro nemocné, kterou postavíte na stůl, a jen samotná jeho krása jim přinese vnitřní klid. Geody jsou jedny z nejzajímavějších forem kamenů. Může být vaše za cenu okolo 50 korun.

křišťálová geoda

Zkamenělé dřevo na prodloužení životní dráhy

Dnešní doba je hektická a stresová, proto je dobré sehnat si amulet, který vám zajistí co nejdelší a šťastný život. Přesně takovým je zkamenělé dřevo, které sice vypadá jako kámen, ale jsou to zkamenělé rostliny. Je za nimi tedy skryt pradávný příběh něčeho, co bylo před miliony let živé. Náramek z něj se nosí pro prodloužení délky života a taky zvyšuje radost z něj a slouží jako amulet proti utonutí. Náramek pořídíte pod dvě stovky.

Zkamenělé dřevo

Všechny tyto minerály, šperky a další zajímavé kousky můžete koupit v obchodě Svět minerálů.

Související články

Další články