Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

5 smyslných fotek mrtvé modelky Netolické (†26): Před kamerou se mazlila s další holkou, je to pořádně žhavá show

Kateřina Netolická nafotila sexy fotky.
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie

Kateřina Netolická (†26) záhadně zemřela v neděli ve svém litvínovském bytě. Tělo modelky našel její bratr, který když Kateřina nereagovala na telefon, vyrazil dveře a našel ji ležet ve vaně.

Co se Netolické stalo, to teď musí zjistit soudní pitva, jejíž výsledky by měly být hotové v pátek. Prvotní informace o možné otravě svítiplynem se zatím ukázaly jako nesprávné, kamarád Kateřiny, pořadatel bojových sportů Adrian Smrčka, Blesk.cz řekl, že vylučuje sebevraždu, drogy a spíš se kloní k variantě křeče z tréninku a následnému utonutí nebo mrtvici.

Přítelkyně hokejisty Jakuba Petružálka se už téměř deset let věnovala profesionálnímu modelingu, objevila se v několika významných kampaních. S modelkou Yayou Kosikovou pózovala před objektivem Michaela Craegha a vznikly z toho pořádně žhavé fotky. Polonahá Kateřina modelku objímala, pokuřovala s ní retko, a jak to všechno vypadalo, se podívejte v galerii.

Související články

Další články