Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

5 slavných rodičů, u kterých nikdo nečekal, že po velmi krátké známosti budou mít děti i svatbu

Tomáš Klus se snažil všechno dělat tajně, ale nikdy mu to nevyšlo,
Vondráčková s Plekancem trhli ve všem rekord a Dyk se nikdy netajil tím,
že chce děti brzy.
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Další fotografie

Nejen Tomáš Klus umí překvapovat svým unáhleným rozhodnutím. Sice se snaží všechno dělat hrozně tajně (jako naposledy s jeho svatbou), ale média mu vždycky na všechno přijdou.

Klus ale spíš než svou snahou se schovávat šokuje tím, jak všechny vztahové důležité věci dělá jakoby beze smyslu. Anebo je to ten pravý recept na spokojený život? Podívejte se na pět celebrit, které do vážného vztahu skočily rovnýma nohama, a zdá se, že jim to vyšlo!

Zatím.

5. Lucie Vondráčková (33)

Její poslední láskou byl herec Michal Dlouhý, který dal Lucce kopačky. Ta pak chvilku hledala útěchu u krasobruslaře Tomáše Vernera, ale najednou jí do cesty vstoupil Tomáš Plekanec (30) a začalo mistrovství v trhání vztahových rekordů. Tisk přinesl zprávu, že ti dva spolu chodí, najednou jste se vzbudili a Lucie byla vdaná a za dva dny rodila syna. To bylo hodně rychlé, ale vztah pořád drží. Pevně.

4. Vojtěch Dyk (28)

Vojta vždycky říkal, že chce dítě velmi brzy, protože jeho otec, literární historik Radko Pytlík, se narodil v roce 1928! A Táňa Vilhelmová (34) toho rychle využila a splnila Vojtovo přání. Ona je pořád vdaná, on s ní má syna, na kterého zadělali po velmi krátkém románku. Nikdo nečekal, že by z téhle nevěry bylo něco víc.

3. Tomáš Klus (27)

S Tamarou Kubovou byl jen pár týdnů, ale už šokoval tím, že spolu čekají dítě. Josefína je na světě čtyři měsíce a v sobotu překvapil zase tím, že se oženil. Partnerku přitom poznával za pochodu, ale nikdy nepochyboval. Tvrdí, že je jeho osud.

2. Ondřej Ládek (34)

Jeho žena se jmenuje Monika a přišla mu na koncert. On byl v té době zrovna po rozchodu s Olgou Lounovou. Monika se mu líbila, tak si řekl jaképak copak, hned si ji vzal a snad v tu stejnou dobu spolu měli i dítě. Na co čekat, že jo.

1. Agáta Prachařová (28)

S Mirkem Dopitou se znali pár chvil a najednou Agáta chodila na večírek v dupačkách a v šestém měsíci těhotenství. Stejně tak rychle, jak přišel vztah, přišel i rozchod. Do hry totiž vstoupil Jakub Prachař a ani tady se na nic nečekalo. Jen co Agáta potvrdila tisku, že jsou spolu, letěla do prvního obchodu s šaty a Prachaře si vzala na hotelu v Mariánských lázních.

Související články

Další články