Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 slavných nositelek drobných hrudníčků: Kdo má v českém šoubyznysu malá prsa?

Některé modelky nepodléhají trendu silikonových hrudníků a to je dobře.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie

Většina známých žen touží po tom mít co nejvíce vyvinutý hrudník. Pokud jim zrovna nenadělila příroda, sahají k silikonovým implantátům. Ne ale všechny chtějí patřit mezi stádo podnikající ataky na kliniky plastické chirurgie. Kdo patří mezi krásky, které sázejí na přirozenost?

1. Denisa Domanská (21)

Česká Miss World 2011 má sice klasické jedničky, ale to jí rozhodně neubírá pracovní nabídky. Díky tomu o plastice nechce misska ani slyšet. Hurá! Víc takových.

2. Gabriela Kratochvílová (23)

Nositelka titulu Česká Miss 2013 má drobnou postavu. Možná i díky tomu se jí daří v týmu roztleskávaček, který získal už několik zajímavých titulů. A to by šlo s nafouknutými balony asi dost těžko.

3. Lucie Křížková (29)

Modelka a bývalá misska dělala kdysi gymnastiku a při tomto sportu je zapotřebí vážit co nejméně. Každé kilo navíc gymnastky velmi znevýhodňuje. Není divu, že mají většinou do vysokého věku hrudník jako lolitky. Důležité je, že je Lucka se svou postavou spokojená.

4. Tereza Maxová (41)

Topmodelka světových kvalit si na dlouhém nosu a malých prsou kdysi postavila kariéru. I tak působí neskutečně žensky a umí se oblékat jako málokterá z Češek.

5. Tereza Chlebovská (21)

Další z krasavic pyšnících se titulem Miss. Tereza je extrémně štíhlá s naprosto rovným hrudníkem. V profesionálním modelingu to ale rozhodně nevadí, tak na co si pořizovat umělotiny.

Související články

Další články