Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 slavných, kteří mají problémy s rodinou. Víte, proč se hádají?

Rodinné problémy se nevyhýbají ani slavným.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Spousta slavných osobností musí řešit problémy s někým z rodinných příslušníků. Někteří k sobě i po problémech a hádkách najdou cestu zpátky, ale někteří svoje vazby zpřetrhají navždy.

1. Tomáš Řepka (39) a Veronika Řepková (18) Když se fotbalista rozhodl odejít od rodiny a nastěhoval se k modelce Vlaďce Erbové, nastalo mu s jeho dcerou Veronikou hotové peklo. Veronika Vlaďku nesnáší a kladla jí za vinu, že jejího otce odtáhla od rodiny. Řepka už je s Vlaďkou ženatý a vztah s jeho dcerou je stále na bodu mrazu.

2. Iveta Bartošová (47) a Ivana Bartošová (47)

Přestože jsou Iveta a Ivana dvojčata, rozhodně mezi nimi není klasické pouto, jaké mezi sourozenci bývá. Iveta kdysi řekla, že její sestra utekla do Švýcarska proto, že neunesla slávu, jakou měla v určitém období právě Iveta. Ivana s Ivetou nekomunikuje a žije nadále spokojeně v zahraničí.

3. Vilma Cibulková (50) a Šimona Rychtaříková (20)

Nejenže Vilma musela bojovat s nevěrným exmanželem Tomášem Etzlerem, její dcera z prvního manželství sáhla po drogách a stala se závislou na pervitinu a tišících lécích. Léčila se v Bohnicích, ale vztah s matkou zůstává nadále komplikovaný.

4. Ornella Štiková (20) a Monika Štiková (40)

Jakmile se potvrdilo, že je Ornella těhotná s Josefem Koktou, zapředla matka Štika plán, jak z dcerušky i sebe udělat hvězdu všech večírků. Po čase toho ale měla Ornella dost a raději sbalila syna a odstěhovala se od rodičů ke Koktovi a s matkou nekomunikuje.

5. Michael Kocáb (59) a Natálie Kocábová (29)

Nejhorší zjištění bylo pro Natálii, když se provalil románek jejího otce s kakaovou Lejlou Abbasovou. Natálie otce odsoudila a obměkčilo ji, až když se Michaelovi a Lejle narodil syn.

Související články

Další články