Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 slavných Češek, které nikdy nepocítily mateřskou lásku

Proč se tyto slavné ženy nestaly maminkami? Známe jejich odpověď.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Jaké asi je necítit mateřskou lásku? Proč se některé slavné ženy nestaly maminkami? Bylo to jejich rozhodnutí, nebo jim to příroda neumožnila? Tohle je 5 slavných žen, které se nastaly matkou!

Mají vše až na jednu věc, nejsou matkami. Mateřství je pro každou ženu důležitou a neoddělitelnou součástí života. Proč se ovšem některé ženy rozhodnou tuto zkušenost neokusit? Může za to hodně práce, ne a ne přicházející tikot mateřských hodin, nebo se proti nim postavila příroda? I ženy z českého šoubyznysu okusily, jaké je nestát se maminkou a prožít život tak trochu jinak. Známe jejich důvody!

1. Hana Zagorová

Tato slavná zpěvačka velmi lituje, že žádné dítko nemá. Maminkou se chtěla stát vždy, ovšem kvůli její nemoci otěhotnět nemohla. Kvůli nemoci krve, kdy se rozpadají krvinky a způsobují anémii neboli chudokrevnost, nemohla Hanka Zagorová pocítit, jaké to je, být matkou. Se svým manželem Štefanem Margitou se pokoušeli o adopci holčičky, ovšem museli se vypořádat s krutým podrazem, který na ně udělala žena, která jim s adopcí pomáhala. O vytouženou dívku se nakonec stará sama.

2. Helena Vondráčková

Helena Vondráčková (68) měla ke své bezdětnosti jiné důvody než ty zdravotní. Dlouhou dobu nemohla najít vhodného partnera, který by měl stát v roli otce jejího dítěte. Když takového muže našla, bylo už na děti pozdě a její věk jí to nedovoloval. Přestože byla Helena několikrát propírána v bulvárech a tvrdilo se, že dala přednost své kariéře, kdyby Helena našla včas ideálního chlapa, miminko by na svět určitě přivedla.

3. Hana Maciuchová

Oblíbená herečka, která v této době bojuje se zákeřnou rakovinou, se nestala matkou kvůli zdravotním komplikacím. Přestože Hana Maciuchová o svém tajemství dlouho mlčela, časopisu Instinkt prozradila, proč děti mít nemohla. V roce 1980 vážně onemocněla a musela podstoupit operaci, po které jí lékaři sdělili, že už nebude moct mít děti. Přestože to byl pro herečku strašný šok, dokázala se se situací vyrovnat a žít spokojeným životem.

4. Petra Janů

Talentovaná zpěvačka Petra Janů se nikdy netajila tím, že u ní prostě mateřské hodiny nikdy nebily. Touhu stát se matkou prostě nepocítila a nijak se za to nestydí. Žije kvalitní život i bez dětí a nedá se říct, že by nějak smutnila. Svůj život zasvětila zpěvu, ve kterém se našla a který jí dělá radost.

5. Jiřina Jirásková

Sama herečka mít děti nechtěla. Blesku prozradila, že vychovávat děti v tak těžké době jí přišlo nad její síly, a tak se matkou cíleně nestala. Bohužel ji toto rozhodnutí doběhlo a smutek po dětech nejednou pocítila. Přesto měla Jiřina Jirásková (†85) krásný život a obohacuje diváky ve svých filmech. Dnes se už na nás dívá z filmového nebe.

Pokud vás zajímá, které slavné zahraniční ženy se nestaly maminkou, čtěte zde.

Související články

Další články